Rzeszów - Wtorek, 24.03.2026
Reklama

Dwudniowe targi terrarystyczne w hali Podpromie. Pojawią się ekskluzywne okazy z USA

Dodano: 12.12.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Egzotyczne gatunki zwierząt, unikatowe okazy z różnych zakątków świata, kompleksowe wyposażenie terrariów oraz fachowe porady doświadczonych ekspertów — to wszystko czeka na początkujących i zaawansowanych miłośników hodowli zwierząt już w ten weekend pod czas targów terrarystycznych Exoticarium.

Hitem jesiennej edycji będą ekskluzywne zwierzęta z USA. Na targach pojawia się niezwykłe anolisy, rzadkie węże i zwierzęta wodno-błotne, Ameivy – jedne z najpiękniejszych jaszczurek świata, amerykańskie żaby i rzekotki oraz coś dla miłośników mocnych wrażeń - owady, ptaszniki i skorpiony.

Targi kierowane są przede wszystkich do miłośników egzotycznych zwierząt, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o terrarystyce i zdobyć wiedzę od doświadczonych specjalistów.

Dwudniowe targi terrarystyczne Exoticarium odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę 13-14 grudnia 2025 w hali Podpromie. Godziny zwiedzania: Sobota: 10:00-18:00, Niedziela: 10:00-14:00.


ZOBACZ ZDJĘCIA, Z POPRZEDNIEJ EDYCJI EGZOTICARIUM


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

3 rzeszowskie inwestycje biorą udział w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Do 11 maja można oddawać głos na 3 rzeszowskie inwestycje, które biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Piłsudskiego. Zginął młody kierowca

RZESZÓW. Trwa ustalanie przyczyn nocnego wypadku do jakiego doszło w Rzeszowie, na ul. Piłsudskiego. Kierujący mercedesem uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Korekty w świątecznych kursach autobusów MPK

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził korekty do okołoświątecznego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Do Rzeszowa dotarł pierwszy autobus na gaz

RZESZÓW. 60 autobusów gazowych Autosan zasili tabor MPK w Rzeszowie. Pierwszy z nich już został dostarczony.

Rzeszów

W święta zmiany terminu odbioru odpadów

RZESZÓW. MPGK Rzeszów poinformowało o zmianach terminów odbioru odpadów komunalnych w okresie Świąt Wielkanocnych.

Rzeszów

Pędził 208 km/h na rzeszowskim odcinku DK97

RZESZÓW. Rzeszowska grupa SPEED ponownie w akcji.

Rzeszów

W Rzeszowie kolejne przypadki łamania zakazów. 500 zł mandatu za spotkanie przy Lisiej Górze

RZESZÓW. W ciągu dwóch dni bieżącego tygodnia, rzeszowscy policjanci interweniowali 18 razy.

Rzeszów

Koronawirus. Studenci WSIiZ otrzymają wsparcie

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządza w Rzeszowie zaoferowała pomoc socjalną dla studentów. 

Reklama