Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Dzień Otwarty Game Over Cycles. W programie m.in. jazdy testowe, wystawa starych aut i premiera GOC Wear

Dodano: 22.04.2022 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia, w salonach firmy Game Over Cycles (GOC)  przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie odbędzie się Dzień Otwarty.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla motocyklistów. W programie, m.in. foodtruck, napoje, lody, pokazy rękodzieła i aerografu, wystawa starych aut, pokaz amerykańskich samochodów typu “muscle cars”. Salony Harley-Davidson Rzeszów oraz Surron Rzeszów zaoferują jazdy testowe jednośladami i promocje, a salon Yamaha Rzeszów specjalne oferty na odzież oraz akcesoria. Tego dnia odbędzie się również premiera GOC Wear - nowej kolekcji linii odzieżowej Game Over Cycles.

Szczególną atrakcją będzie przygotowany specjalnie na ten dzień rajd. Obejmie on lokalne atrakcje turystyczne, takie jak wystawę motocykli w Cyziówce, Park Historyczny Blizna czy ekspozycję historyczno-dydaktyczną przy Górze Śmierci. Każdy uczestnik rajdu otrzyma zniżki na bilety w poszczególnych punktach przejazdu, a także szansę na wygranie nagród, które będą rozlosowane w loterii przygotowanej przez organizatorów dla uczestników rajdu. Trasa rajdu będzie udostępniana w dniu rajdu zarówno w formie fizycznej (mapka), jak i elektronicznej (link). Zapisy na rajd będą prowadzone w godzinach o 10:00-11:00.
Reklama
Dzień Otwarty Game Over Cycles odbędą się w sobotę, 23 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jest umowa na rozbudowę rzeszowskiego łącznika autostrady A4

RZESZOW. Władze Powiatu Rzeszowskiego podpisały z firmą STRABAG umowę na I etap rozbudowy rzeszowskiego łącznika autostrady A4. Prace rozpoczną się już tej wiosny. Inwestycja ma być gotowa w czerwcu 2023 roku.

Rzeszów

VI Podkarpackie Targi Edukacyjnie ponownie w Rzeszowie

RZESZÓW. Hasło tegorocznej edycji Podkarpackich Targów Edukacyjnych brzmi „Ósmoklasisto, przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro!”.

Rzeszów

ZTM likwiduje część przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Od soboty (19.03) Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przywrócił kilkanaście przystanków stałych na terenie miasta.

Rzeszów

Loty z Jasionki odbywają się zgodnie z rozkładem

RZESZÓW. Zarząd Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka poinformował, że wszystkie zaplanowane rejsy pasażerskie z podrzeszowskiego lotniska odbywają się bez zakłóceń.

Rzeszów

We WSIiZ uchodźcy z Ukrainy mogą od dziś założyć konto bankowe

RZESZÓW. Od czwartku (17.03) obywatele Ukrainy mogą założyć konto bankowe w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Będzie rondo na osiedlu Słocina

RZESZÓW. Na skrzyżowaniu ulic: Witolda, Paderewskiego i Powstańców Śląskich powstanie rondo, które poprawi komunikację na osiedlu Słocina. Wkrótce ruszy przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej.

Rzeszów

Kolejny ogród kieszonkowy w Rzeszowie powstanie na osiedlu Pobitno

RZESZÓW. Przy ul. Kurpiowskiej powstanie prawie 30-arowy ogród kieszonkowy. Ma być gotowy latem br.

Rzeszów

Zaginione nastolatki odnalezione w Warszawie

RZESZÓW. Policjanci odnaleźli zaginione 16-latki, które w ubiegły czwartek opuściły palcówkę opiekuńczo-wychowawczą w Rzeszowie.

Reklama