Rzeszów - Wtorek, 14.10.2025
Reklama

Dzień Otwarty Game Over Cycles. W programie m.in. jazdy testowe, wystawa starych aut i premiera GOC Wear

Dodano: 22.04.2022 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia, w salonach firmy Game Over Cycles (GOC)  przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie odbędzie się Dzień Otwarty.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla motocyklistów. W programie, m.in. foodtruck, napoje, lody, pokazy rękodzieła i aerografu, wystawa starych aut, pokaz amerykańskich samochodów typu “muscle cars”. Salony Harley-Davidson Rzeszów oraz Surron Rzeszów zaoferują jazdy testowe jednośladami i promocje, a salon Yamaha Rzeszów specjalne oferty na odzież oraz akcesoria. Tego dnia odbędzie się również premiera GOC Wear - nowej kolekcji linii odzieżowej Game Over Cycles.

Szczególną atrakcją będzie przygotowany specjalnie na ten dzień rajd. Obejmie on lokalne atrakcje turystyczne, takie jak wystawę motocykli w Cyziówce, Park Historyczny Blizna czy ekspozycję historyczno-dydaktyczną przy Górze Śmierci. Każdy uczestnik rajdu otrzyma zniżki na bilety w poszczególnych punktach przejazdu, a także szansę na wygranie nagród, które będą rozlosowane w loterii przygotowanej przez organizatorów dla uczestników rajdu. Trasa rajdu będzie udostępniana w dniu rajdu zarówno w formie fizycznej (mapka), jak i elektronicznej (link). Zapisy na rajd będą prowadzone w godzinach o 10:00-11:00.
Reklama
Dzień Otwarty Game Over Cycles odbędą się w sobotę, 23 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce idzie na rekord. Już 1 mln pasażerów w 2025 roku

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka odprawił 1-milionowego pasażera, osiągając ten wynik szybciej niż kiedykolwiek w historii lotniska. Przypomnijmy, że rok temu stało się to niemal dwa miesiące później bo 11 listopada 2024 r.

Rzeszów

Dzień bez samochodu w Rzeszowie. 22 września bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. „Dzień bez samochodu” to inicjatywa organizowana na zakończenie Europejskiego Tygodnia Mobilności. W poniedziałek (22.09) komunikacja miejska jest bezpłatna.

Rzeszów

Bezpłatny transport po Cmentarzu Wilkowyja ponownie dostępny

RZESZÓW. W dniach 20 września, 4, 18 i 31 października oraz 2 i 8 listopada 2025 r. mieszkańcy będą mogli ponownie skorzystać z bezpłatnego transportu po terenie Cmentarza Wilkowyja w Rzeszowie.

Rzeszów

„To warto zobaczyć. To warto kupić” - jesienna edycja giełdy minerałów w Rzeszowie

RZESZÓW. Wyjątkowe minerały, skamieniałości z najdalszych zakątków świata, unikatowa biżuteria oraz nietypowa galanteria – m.in. takie skarby będzie można nabyć podczas weekendowej giełdy minerałów w Rzeszowie.

Rzeszów

Przyniesiesz „elektrograty” dostaniesz kwiaty. Weekendowa akcja rzeszowskiego marketu budowlanego

RZESZÓW. Rzeszowski sklep Castorama po raz kolejny organizuje proekologiczną akcję pod hasłem "Kwiaty za elektrograty".

Rzeszów

Na 5 dni zamkną parking i fragment ulicy w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z organizacją festiwalu kulinarnego Karpaty na Widelcu, przesz pięć dni jeden z parkingów oraz fragment ulicy w centrum Rzeszowa będą zamknięte dla zmotoryzowanych.

Rzeszów

Młodociany „diler” został zatrzymany przez policjanta w cywilu na rzeszowskich bulwarach

RZESZÓW. W dzień wolny od pracy jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie napotkał młodego sprzedawcę narkotyków, na bulwarach w Rzeszowie. Młody przestępca prosił nieznajomego, by upewnił się, że na moście nie...

Rzeszów

Regionalne produkty prosto od producentów. W sobotę Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 100 wystawców z Podkarpacia wystawi swoje produkty podczas najbliższego Podkarpackiego Bazarku, który odbędzie się w sobotę, 20 września w Rzeszowie.

Reklama