Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Dzisiaj ostatnia kolejka PlusLigi. Asseco Resovia Rzeszów zagra z Cerrad Czarni Radom

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W meczu 26. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii w hali Podpromie podejmie drużynę Cerrad Czarnych Radom.

Wtorkowy pojedynek będzie ostatnim w fazie zasadniczej zespołu Asseco Resovii. Po piątkowej porażce z zespołem Cuprum Lubin rzeszowianie definitywnie stracili szansę na grę w najlepszej szóstce. Zwycięstwo we wtorkowym pojedynku zapewni podopiecznym Gheorghe Cretu walkę o siódmą lokatę.

Zespoły z Rzeszowa i Radomia mierzyły się ze sobą w na zakończenie pierwszej rundy. Pojedynek w radomskiej hali zakończył się zwycięstwem Asseco Resovii, która przerwała serię zwycięstw gospodarzy. Podopieczni Gheorghe Cretu zanotowali wygraną 3:1, a najlepszym zawodnikiem wybrany został Damian Schulz.

Rzeszowski atakujący zdobył w tym pojedynku aż 28 punktów, swoje cegiełki do zwycięstwa dołożyli także Mateusz Mika, Rafał Buszek i David Smith, którzy punktowali aż ośmiokrotnie blokiem. Po drugiej stronie siatki najlepszym zawodnikiem był Wojciech Żaliński, który na swoim koncie zapisał 22 oczka.

Wtorkowy mecz będzie ostatnim pojedynkiem w fazie zasadniczej dla zespołu Asseco Resovii. Podopieczni Gheorghe Cretu swój pojedynek rozpoczną o godz. 20:30.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe autobusy MKS Rzeszów

​RZESZÓW. Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa” zakupił 3 nowe, ekologiczne i niskopodłogowe autobusy od firmy Busimport.

Rzeszów

W poniedziałek zostanie uruchomiony punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Stałym miejscem kontroli będzie parking przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Podpromie w Rzeszowie.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa zaprasza na sadzenie drzew i piknik w Parku Papieskim

RZESZÓW. Będzie to pierwszy z trzech pikników organizowanych pod egidą prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczęło się nasadzanie dużych drzew

RZESZÓW. W tym roku w stolicy Podkarpacia przybędzie ponad 1300 nowych drzew. 

Rzeszów

Punkt pomocy obywatelom Ukrainy w nowej lokalizacji

RZESZÓW. Od 4 czerwca przy ulicy Grottgera 22 zacznie działać nowy punkt pomocy obywatelom Ukrainy. Urząd Miasta Rzeszowa przeniesie go tutaj z dworca PKP, który wraz z otoczeniem jest aktualnie modernizowany.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Od 1 czerwca zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 13, 17, 34, 35 oraz 52.

Rzeszów

Na ul. Grunwaldzkiej pojawi się ponad 50 drzew

RZESZÓW. Podczas rewitalizacji ulicy Grunwaldzkiej w centrum Rzeszowa zasadzonych zostanie ponad 50 drzew, głównie grabów wąskokolumnowych.

Rzeszów

Automatyczna detekcja ruchu na skrzyżowaniach w Rzeszowie. Nie trzeba będzie wciskać przycisków

RZESZÓW. - Na wszystkich rzeszowskich skrzyżowaniach wprowadzimy automatyczną detekcję ruchu: zamontowanych zostanie ok. 1000 czujników – zapowiada prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. 

Reklama