Rzeszów - Środa, 18.03.2026
Reklama

Elektromarket popularnej sieci otwiera się w galerii handlowej przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie

Dodano: 19.11.2025 r. / Redakcja

Galeria handlowa Viva Park / fot. Archiwum RESinet.pl
Galeria handlowa Viva Park / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Galeria handlowa Viva Park ma nowego najemcę. To elektromarket popularnej polskiej sieci Media Expert. Otwarcie sklepu odbędzie się w najbliższy czwartek.

Media Expert to czwarty najemca w otwartej w ubiegłym roku galerii handlowej przy ul. Przemysłowej 26. W obiekcie o powierzchni 2800 m2 znajdują się już sklepy trzech popularnych marek: Biedronka w najnowszym formacie, Rossmann i Pepco.

Elektromarket zajmie powierzchnię blisko 500 m2. - Na łącznej powierzchni 496 m2 zaprezentujemy bogatą ofertę najnowszych urządzeń segmentu RTV, AGD oraz Multimediów – czytamy w komunikacje Media Expert.

Otwarcie zaplanowano na czwartek, 20 listopada o godz. 8:00. Z tej okazji sieć przygotowała specjalną gazetkę z wyjątkowymi ofertami cenowymi na kilkadziesiąt produktów, w tym m.in. telewizory, laptopy, telefony komórkowe, małe i duże AGD czy akcesoria dla graczy.

Pierwszych 30 klientów będzie mogło kupić czajnik za 5 zł.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Z Rzeszowa wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę

RZESZÓW. „Niewiasto Eucharystii ucz świętowania” – to hasło tegorocznej pielgrzymki z Rzeszowa do Częstochowy, która ze względu na pandemię odbywa się w zmienionej formie.

Rzeszów

Rusza budowa Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Dziś symbolicznie wbito łopatę pod budowę Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz”. Inwestycja o wartości ponad 90 mln zł ma być gotowa w połowie 2022 roku.

Rzeszów

29. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice, objazdy autobusów

RZESZÓW. W czwartek rusza MARMA 29. Rajd Rzeszowski. Zawody odbędą się na ulicach Rzeszowa i powiatów: rzeszowskiego, strzyżowskiego i ropczycko-sędziszowskiego. 

Rzeszów

Kto wybuduje żłobek i przedszkole na os. Budziwój?

RZESZÓW. Władze miasta ogłosiły drugi przetarg na budowę żłobka i przedszkola na os. Budziwój. Poprzedni przetarg okazał się nieuważny ze względu na błędy formalne i za wysokie oferty wykonawców.

Rzeszów

Kolejne inwestycje na "Dworzysku". Powstaną nowe miejsca pracy

RZESZÓW. Firma „Efekt Plus”, lider na rynku europejskim w produkcji folii stretch, zamierza uruchomić nową linię technologiczną, a co za tym idzie - nowe miejsca pracy.

Rzeszów

We wtorek otwarcie pasieki na dachu Galerii Rzeszów

RZESZÓW. To pierwsza pasieka w rzeszowskim śródmieściu, a zarazem pierwsza pasieka na dachu w naszym mieście.

Rzeszów

98 załóg zgłoszonych do Marma 29. Rajdu Rzeszowskiego

98 załóg - 82 z Polski, 13 ze Słowacji oraz po jednej z Finlandii, Czech i Węgier - znalazło się na opublikowanych w środę listach zgłoszeń do MARMA 29. Rajdu Rzeszowskiego, inauguracyjnej...

Rzeszów

Rozpoczyna się remont ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Wszystko wskazuje na to, że lada moment rozpocznie się remont, który wiąże się z wyłączeniem z użytku dwóch pasów ruchu.

Reklama