Rzeszów - Sobota, 03.05.2025
Reklama

Empik powraca do rzeszowskiej Plazy

Dodano:

fot. Biuro prasowe Empik
fot. Biuro prasowe Empik
RZESZÓW. Empik powraca do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Nowy salon o powierzchni blisko 250 mkw zlokalizowany będzie na parterze. Otwarcie we wrześniu.

Empik przez wiele lat był najemcą CH Plaza Rzeszów. Po kilkuletniej przerwie oraz zmianach, jakie w międzyczasie zostały wprowadzone w Centrum, które uatrakcyjniły jego ofertę, Empik zdecydował się na powrót. Co ważne, sieć od razu zdecydowała się na minimum pięcioletnią współpracę z rzeszowską Plazą.

Nowoczesny salon Empik zajmie powierzchnię blisko 250 mkw. Znajdować się będzie na parterze Centrum i zaoferuje klientom CH Plaza Rzeszów pełną ofertę sprzedaży Empiku. Otwarcie - zaplanowane na wrzesień 2021 - połączone będzie z coroczną akcją „Back to school”.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach rzeszowska Plaza przeszła gruntowną modernizację. Zmianie uległa przestrzeń atrium i układ ciągów handlowych. Przebudowano i stworzono nową wygodniejszą komunikację z hipermarketem E. Leclerc. Dzięki temu udało się uzyskać dodatkową powierzchnię handlową, poszerzyć ciągi komunikacyjne i na nowo zaaranżować przestrzeń dla klientów.
Reklama
Zarządca Centrum - Keen Property Managment - pozyskał w międzyczasie nowych kluczowych najemców m.in. pierwszy na Podkarpaciu wielkopowierzchniowy sklep sportowy Decathlon, salony z biżuterią YES i Verona, drogerię Hebe, dwie marki grupy MIG  - 50 style i Sizeer, czy też Stomatologię Medicover.

Pod koniec czerwca 2021 r. w ofercie CH Plaza Rzeszów pojawi się kolejny duży gracz. Tym razem będzie to salon sieci Sinsay – jeden z największych sklepów tej marki na Podkarpaciu. Znajdzie się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów i zajmie powierzchnię bliską 1000 mkw.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyły prace przy tworzeniu nowego ogrodu kieszonkowego w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Jeszcze tego lata, betonowa przestrzeń w rejonie budynku Estrady Rzeszowskiej zmieni się w zielony ogród, który ma stać się miejscem spotkań, odpoczynku i wydarzeń kulturalnych.

Rzeszów

Budowa Wisłokostrady. Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu w rejonie mostu Załęskiego

RZESZÓW. Od 7 kwietnia 2025 r. na skrzyżowaniu ulic Siemieńskiego i gen. S. Maczka nastąpi zmiana organizacji ruchu. Utrudnienia będą obowiązywać do końca maja br.

Rzeszów

Rośnie 17-piętrowy wieżowiec przy rondzie Pobitno [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na osiedlu Pobitno trwa budowa 17-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Inwestorem jest firma Vispro. Mamy nowe zdjęcia z budowy.

Rzeszów

Ukradli agregat prądotwórczy z budowy drogi ekspresowej S19

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież agregatu prądotwórczego, który był wykorzystywany przy rozbudowie drogi ekspresowej S-19 Sokołów Małopolski - Rzeszów. Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę do 5 lat...

Rzeszów

Nowy oddział w szpitalu MSWiA w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 1 kwietnia 2025 r., w szpitalu MSWiA w Rzeszowie działa Oddział Urazowo-Ortopedyczny. Kierownikiem oddziału jest dr n. med. Bogusław Rydzak.

Rzeszów

Miejscy urzędnicy skontrolują przydomowe kompostowniki

RZESZÓW. W Rzeszowie ruszają wiosenne kontrole przydomowych kompostowników. Urzędnicy sprawdzą, czy bioodpady są składowane zgodnie z zasadami kompostowania.

Rzeszów

Kolejny odcinek ul. Załęskiej zostanie rozbudowany

RZESZÓW. Ratusz poinformował o planach rozbudowy kolejnego odcinka ul. Załęskiej na osiedlu Załęże. Dziś podpisano umowę z wykonawcą dokumentacji projektowej.

Rzeszów

Od dziś nowy rozkład jazdy autobusów MPK

RZESZÓW. Od 1 kwietnia 2025 roku obowiązuje nowy rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Zmiany i korekty dotyczą kilkudziesięciu linii: 0A, 0B, 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,...

Reklama