Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Festiwal Roślin w nowej lokalizacji. Ponad 400 rodzajów, kilkadziesiąt nowości

Dodano: 22.02.2024 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Festiwal Roślin powraca do Rzeszowa. Tym razem dwudniowe wydarzenie odbędzie się w nowej, większej lokalizacji. Organizatorzy przygotowali ponad 400 rodzajów roślin, w tym kilkadziesiąt nowości.

W najbliższy weekend w Rzeszowie odbędzie się wiosenna edycja Festiwalu Roślin, największej tego typu imprezy w Polsce. Wydarzenie dedykowane jest zielonym entuzjastom, ale również tym wszystkim, którzy chcą odkryć magię roślin.

W ofercie rośliny na każdą kieszeń. Ceny już do 5 zł. „Przywieziemy zarówno atrakcyjne rośliny w niskich cenach, jak również kolekcjonerskie kąski, których próżno szukać, gdzie indziej.” – informują na stronie wydarzenia w mediach społecznościowych organizatorzy festiwalu i zapowiadają rekordową liczbę roślin - aż 400 rodzajów. Oprócz roślin na regałach wystawowych pojawią się również doniczki ozdobne, podłoża, nawozy, akcesoria dla pasjonatów, literatura i wiele innych niespodzianek.
Reklama
Wiosenna edycja Festiwalu Roślin odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2024 w hali Podpromie. Godziny otwarcia: sobota (24.02) w godz. 8:00-20:00, niedziela (25.02) w godz. 10:00-18:00. Za towary będzie można zapłacić zarówno gotówką jak i kartą czy BLIK’iem.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy pięciu skrzyżowaniach w Rzeszowie powstały nowe przejazdy rowerowe

RZESZÓW. Inwestycja kosztowała 1,6 mln zł. Środki na jej realizację pochodzą z funduszy Unii Europejskiej.

Rzeszów

Parkomaty przy Galerii Nowy Świat. Płatny postój powyżej 2 godzin

RZESZÓW. Kolejna rzeszowska galeria handlowa wprowadza opłaty za dłuższy postój. Od 8 stycznia 2024 r. na parkingu galerii przy ul. Krakowskiej obowiązuje nowy system parkingowy. 

Rzeszów

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Po trzech latach przerwy, w sobotę ulicami Rzeszowa przeszedł Orszak Trzech Króli. Ogólnopolskie hasło tegorocznego Orszaku brzmi „W jasełkach leży!”, natomiast w Rzeszowie wołano również m.in. „Niech każdy się dowie –...

Rzeszów

Ostatni weekend ze Świątecznym Miasteczkiem na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Jeszcze tylko do niedzieli, 7 stycznia 2024 r. będzie można odwiedzić Świąteczne Miasteczko na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie nowy żłobek. Przyjmie 190 maluchów

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na budowę żłobka na przy ul. Jachowicza na osiedlu Drabinianka. Obiekt powstanie w sąsiedztwie nowej szkoły i przedszkola przy ulicy Kwiatkowskiego, oddanych do użytku we wrześniu 2022 roku.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Po trzech latach przerwy, rzeszowskimi ulicami przejdzie Orszak Trzech Króli. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 6 stycznia. W związku z tym, ulice na trasie przemarszu będą zamykane.

Rzeszów

W starym bloku przy ul. Hetmańskiej dobudowano zewnętrzne windy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Rzeszowie dobudował sześć zewnętrznych wind do bloku przy ul. Hetmańskiej 43/1. Dzięki temu mieszkańcy tego sześciopiętrowego budynku, nie musza już chodzić na piechotę.

Rzeszów

Na kilkadziesiąt dni zamkną jedną z ulic w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z przebudową ul. Grunwaldzkiej, na około półtora miesiąca zamknięta zostanie ul. Kopernika.

Reklama