Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Festiwal Roślin wraca z jeszcze większym wyborem i nowymi gatunkami

Dodano: 24.10.2025 r. / Redakcja

Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl
Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Największe roślinne wydarzenie w Polsce wraca po letniej przerwie z jeszcze większym wyborem, nowymi gatunkami i wyjątkową atmosferą. Jesienna edycja Festiwalu Roślin odbędzie się w ten weekend w hali Podpromie.

Każda edycja to coraz bogatsza oferta – od roślin domowych i ogrodowych po rzadkie kolekcjonerskie okazy. Na miejscu znajdziesz też modne doniczki, jakościowe podłoża, ekologiczne nawozy i akcesoria dla miłośników zieleni.

Nowości: więcej gatunków, rozmiarów i kolorów niż dotąd, unikalne okazy w atrakcyjnych cenach, nowe wzory doniczek, książki i inspirujące dodatki.

Ceny roślin rozpoczynają się już od 5 zł. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że jakoś oferowanych produktów jest lepsza niż w marketach.

Festiwal Roślin odbędzie się w dniach 25 – 26 października 2025 roku w hali Podpromie. W pierwszym dniu otwarte będzie od godz. 8:00 do godz. 20:00, natomiast w drugim dniu od godz. 10:00 do 18:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył przetarg na odbiór śmieci w 2020 i 2021 roku

RZESZÓW. Oferty wykonawców poznamy najwcześniej po 27 sierpnia br.

Rzeszów

Areszt za usiłowanie zabójstwa ojca. Do zdarzenia doszło podczas awantury

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w sobotę po południu.

Rzeszów

Tymczasowe zmiany w obsłudze klientów w placówkach ZUS i COT

RZESZÓW. Prace rozpoczną się od 2 sierpnia od godziny 14.00.

Rzeszów

Remont stacji Rzeszów Główny. Rozpoczęto przygotowania do budowy przejścia z windami

RZESZÓW. Na stacji Rzeszów Główny przejście pod torami zastąpi kładkę. Będą także windy na perony.

Rzeszów

Rada Ministrów przeciwko poszerzeniu Rzeszowa. Ratusz zapowiada walkę do końca

RZESZÓW. Rada Ministrów podzieliła negatywną opinie wojewody podkarpackiego i Komisji Rządu i Samorządu Terytorialnego.

Rzeszów

75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Co zaplanował Rzeszów?

RZESZÓW. Powstanie Warszawskie wybuchło 1 sierpnia 1944 r. o godz. 17:00. Było największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie.

Rzeszów

Wybrano listę projektów Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 r.

RZESZÓW. Głosowanie odbędzie się od 30 sierpnia do 20 września br.

Reklama