Rzeszów - Niedziela, 02.11.2025
Reklama

Festiwal Roślin wraca z jeszcze większym wyborem i nowymi gatunkami

Dodano: 24.10.2025 r. / Redakcja

Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl
Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Największe roślinne wydarzenie w Polsce wraca po letniej przerwie z jeszcze większym wyborem, nowymi gatunkami i wyjątkową atmosferą. Jesienna edycja Festiwalu Roślin odbędzie się w ten weekend w hali Podpromie.

Każda edycja to coraz bogatsza oferta – od roślin domowych i ogrodowych po rzadkie kolekcjonerskie okazy. Na miejscu znajdziesz też modne doniczki, jakościowe podłoża, ekologiczne nawozy i akcesoria dla miłośników zieleni.

Nowości: więcej gatunków, rozmiarów i kolorów niż dotąd, unikalne okazy w atrakcyjnych cenach, nowe wzory doniczek, książki i inspirujące dodatki.

Ceny roślin rozpoczynają się już od 5 zł. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że jakoś oferowanych produktów jest lepsza niż w marketach.

Festiwal Roślin odbędzie się w dniach 25 – 26 października 2025 roku w hali Podpromie. W pierwszym dniu otwarte będzie od godz. 8:00 do godz. 20:00, natomiast w drugim dniu od godz. 10:00 do 18:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę, grożącego śmiercią prezydentom miast, w tym Tadeuszowi Ferencowi

RZESZÓW. 5 Marca zatrzymany 28-latek został przesłuchany w prokuraturze i usłyszał zarzuty.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej otwarto nowy żłobek i przedszkole

RZESZÓW. W budynku J Politechniki Rzeszowskiej uroczyście otwarto nowy żłobek i przedszkole. 

Rzeszów

W filiach RDK odbędą się bezpłatne maratony fitness

RZESZÓW. Organizowany z okazji Dnia Kobiet Maraton Fitness jest czterogodzinnym ciągiem treningów.

Rzeszów

Od 5 marca jeden z przystanków na ul. Marszałkowskiej będzie przeniesiony

RZESZÓW. W związku z przebudową zatoki autobusowej, jeden z przystanków znajdujących się na ulicy Marszałkowskiej zostanie przeniesiony.

Rzeszów

Monopoly stworzy rzeszowską edycję gry. Będzie konkurs dla szkół

RZESZÓW. Rzeszowska edycja Monopoly będzie gotowa na jesień.

Rzeszów

Wypadek na drodze krajowej w Krasnem. Jeden z kierowców trafił do szpitala

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94.

Rzeszów

Ruszył przetarg na projekt dwupoziomowego skrzyżowania na rondzie Pobitno

RZESZÓW. Projekt ma być gotowy do 30 listopada 2019 roku.

Reklama