Rzeszów - Czwartek, 30.10.2025
Reklama

Festiwal Roślin wraca z jeszcze większym wyborem i nowymi gatunkami

Dodano: 24.10.2025 r. / Redakcja

Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl
Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Największe roślinne wydarzenie w Polsce wraca po letniej przerwie z jeszcze większym wyborem, nowymi gatunkami i wyjątkową atmosferą. Jesienna edycja Festiwalu Roślin odbędzie się w ten weekend w hali Podpromie.

Każda edycja to coraz bogatsza oferta – od roślin domowych i ogrodowych po rzadkie kolekcjonerskie okazy. Na miejscu znajdziesz też modne doniczki, jakościowe podłoża, ekologiczne nawozy i akcesoria dla miłośników zieleni.

Nowości: więcej gatunków, rozmiarów i kolorów niż dotąd, unikalne okazy w atrakcyjnych cenach, nowe wzory doniczek, książki i inspirujące dodatki.

Ceny roślin rozpoczynają się już od 5 zł. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że jakoś oferowanych produktów jest lepsza niż w marketach.

Festiwal Roślin odbędzie się w dniach 25 – 26 października 2025 roku w hali Podpromie. W pierwszym dniu otwarte będzie od godz. 8:00 do godz. 20:00, natomiast w drugim dniu od godz. 10:00 do 18:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejny przetarg na przebudowę czterech dużych skrzyżowań w Rzeszowie do unieważnienia?

RZESZÓW. Prawdopodobnie przetarg zostanie unieważniony i powtórzony.

Rzeszów

Miasto zajmie się dylatacją oraz nawierzchnią wiaduktu Śląskiego

RZESZÓW. W budżecie miasta na ten cel zarezerwowano ok. 1,1 mln zł. 

Rzeszów

Asseco Resovia lepsza od Skry Bełchatów

RZESZÓW. MVP spotkania został Thibault Rossard.

Rzeszów

Rada Gminy Krasne negatywnie zaopiniowała pomysł przyłączenia sołectwa Malawa do Rzeszowa

KRASNE. 8 lutego w gminie Krasne odbyła się sesja w trybie nadzwyczajnym.

Rzeszów

Nowe rodzaje biletów dopiero od marca

RZESZÓW. Radni na styczniowej sesji zaakceptowali pomysł wprowadzenia nowych biletów.

Reklama