Rzeszów - Wtorek, 28.10.2025
Reklama

Festiwal Roślin wraca z jeszcze większym wyborem i nowymi gatunkami

Dodano: 24.10.2025 r. / Redakcja

Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl
Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Największe roślinne wydarzenie w Polsce wraca po letniej przerwie z jeszcze większym wyborem, nowymi gatunkami i wyjątkową atmosferą. Jesienna edycja Festiwalu Roślin odbędzie się w ten weekend w hali Podpromie.

Każda edycja to coraz bogatsza oferta – od roślin domowych i ogrodowych po rzadkie kolekcjonerskie okazy. Na miejscu znajdziesz też modne doniczki, jakościowe podłoża, ekologiczne nawozy i akcesoria dla miłośników zieleni.

Nowości: więcej gatunków, rozmiarów i kolorów niż dotąd, unikalne okazy w atrakcyjnych cenach, nowe wzory doniczek, książki i inspirujące dodatki.

Ceny roślin rozpoczynają się już od 5 zł. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że jakoś oferowanych produktów jest lepsza niż w marketach.

Festiwal Roślin odbędzie się w dniach 25 – 26 października 2025 roku w hali Podpromie. W pierwszym dniu otwarte będzie od godz. 8:00 do godz. 20:00, natomiast w drugim dniu od godz. 10:00 do 18:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

RZESZÓW. O poszukiwaniach 25-latka informowaliśmy w środę. 

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

RZESZÓW. Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” za 16 mln euro. Powstanie do 2022 roku [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ma być energooszczędny i dostosowany do architektury budynku G2A Areny.

Rzeszów

„Największe serce świata” dla Pawła Adamowicza. Dzisiaj o 20.00 na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W ramach akcji „Największe serce świata” wszyscy chętni mogą przyjść w środę(16.01.2019 r.) o godz. 20.00 na rzeszowski Rynek.

Reklama