Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Fotorelacja z 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

Dodano: 30.01.2023 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” - pod takim hasłem odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie naszą fotorelację z rzeszowskiego Rynku.

31. Finał WOŚP w Rzeszowie rozpoczął korowód wolontariuszy, przedstawicieli Związku Kynologicznego, uczestników Rajdu rowerowego w ramach finału WOŚP, Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji oraz Stowarzyszenia Sopelek Rzeszów, który z ulicy Zamkowej przeszedł na Rynek.

Tam na uczestników imprezy czekały między innymi pokazy psów, wozy bojowe i pożarnicze prezentowane przez Fundację Stalowa Historia, atrakcje Klubu Morsów Sopelek, malowanie buziek i brokatowe tatuaże, balony, a także warsztaty z serduszkowymi łapaczami snów, zawieszkami i przypinkami animowane przez Mini Brain Academy. 
Reklama
Nie zabrakło również koncertów. Na scenie wystąpili m.in. Aga Walczak, Małpa, Majka Jeżowska i Margaret. O godz. 20:00 odbyło się laserowe Światełko do Nieba w wykonaniu MultiVisual – finalistów V. edycji programu Mam Talent.

W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na walkę z sepsą. Fundacja planuje zakupić za zebrane podczas 31. Finału środki głównie specjalistyczne urządzenia do diagnozowania choroby.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszym dziale FOTO.resinet.pl
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Rzeszów

65 mln zł dofinansowania na budowę Wisłokostrady

RZESZÓW. Koszt całej inwestycji miasto szacuje na około 173 mln zł. 

Rzeszów

Burzą starą halę sportową przy I LO w Rzeszowie. W jej miejsce powstanie nowa

RZESZÓW. Prace przy wyburzeniu potrwają do końca czerwca.

Rzeszów

Docieplą przedszkola i szkoły w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na termomodernizację sześciu budynków przedszkoli i szkół w Rzeszowie. Poza ociepleniem ścian zaplanowano tu także inne roboty budowlane.

Rzeszów

Nowe autobusy MKS Rzeszów

​RZESZÓW. Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa” zakupił 3 nowe, ekologiczne i niskopodłogowe autobusy od firmy Busimport.

Rzeszów

W poniedziałek zostanie uruchomiony punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Stałym miejscem kontroli będzie parking przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Podpromie w Rzeszowie.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa zaprasza na sadzenie drzew i piknik w Parku Papieskim

RZESZÓW. Będzie to pierwszy z trzech pikników organizowanych pod egidą prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczęło się nasadzanie dużych drzew

RZESZÓW. W tym roku w stolicy Podkarpacia przybędzie ponad 1300 nowych drzew. 

Reklama