Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

FOTRELACJA. Święto Wojsk Obrony Terytorialnej w Rzeszowie

Dodano: 02.10.2023 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
 RZESZÓW. W sobotę Rzeszowie odbyły się oficjalne uroczystości z okazji 6-lecia Wojsk Obrony Terytorialnej z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Na ten dzień zaplanowano m.in. defiladę ulicami miasta, pokaz sprzętu oraz piknik wojskowy.
 
Uroczyste obchody święta WOT odbyły się na Alei Cieplińskiego. Obchody zakończyły się defiladą ulicami Rzeszowa. Następnie w ogrodach Bernardyńskich i pod Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim odbył się pokaz sprzętu wojskowego i innych rodzajów służb oraz piknik wojskowy z udziałem WOT, 21 BSP, CWCR, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Policji, Straży Pożarnej, IPN oraz Lasów Państwowych.
 
Mamy dla Was kilkadziesiąt zdjęć z tego wydarzenia. Pełna fotorelacja ze Święta WOT do obejrzenia w naszym serwisie FOTO.resinet.pl
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów przekaże agregaty prądotwórcze dla Ukrainy. Prezydent apeluje o wsparcie

RZESZÓW. Mer miasta partnerskiego Lwowa, zwrócił się do władz Rzeszowa z prośbą o przekazanie agregatów prądotwórczych.

Rzeszów

Od 2 listopada remont na ul. Przemysłowej. Możliwe utrudnienia

RZESZÓW. W środę (2.11) rozpoczyna się wymiana zniszczonej nawierzchni asfaltowej na ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Prace obejmą około 400-metrowy odcinek drogi.

Rzeszów

Kwesta na remont Starego Cmentarza

RZESZÓW. 1 listopada od godziny 10:00 rano do zmroku będzie trwać kwesta, z której dochód zostanie przeznaczony na remont nagrobków na zabytkowym Starym Cmentarzu w Rzeszowie.

Rzeszów

Naukowcy zapytają mieszkańców, jak żyje im się w Rzeszowie

RZESZÓW Rusza wspólny projekt Urząd Miasta Rzeszowa i Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Rzeszów

Od 1 listopada nowe ceny biletów MPK

RZESZÓW. Od 1 listopada 2022 r. zacznie obowiązywać nowy cennik biletów na komunikację miejską w Rzeszowie.

Rzeszów

Organizacja ruchu przy rzeszowskich cmentarzach na Wszystkich Świętych

RZESZÓW. Sprawdź, jak dojechać na cmentarze w dniu Wszystkich Świętych.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 29 na 30 października 2022 r. przechodzimy z czasu letniego na czas zimowy. Linie nocne N1 i N2 pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy:

Rzeszów

Dachowanie forda w Malawie. Kierowca był pijany

RZESZÓW. Ponad 1,6 promila „wydmuchał„ 52-letni kierowca forda, którego samochód dziś rano dachował na prywatnej posesji w Malawie.

Reklama