Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

FOTRELACJA. Święto Wojsk Obrony Terytorialnej w Rzeszowie

Dodano: 02.10.2023 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
 RZESZÓW. W sobotę Rzeszowie odbyły się oficjalne uroczystości z okazji 6-lecia Wojsk Obrony Terytorialnej z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Na ten dzień zaplanowano m.in. defiladę ulicami miasta, pokaz sprzętu oraz piknik wojskowy.
 
Uroczyste obchody święta WOT odbyły się na Alei Cieplińskiego. Obchody zakończyły się defiladą ulicami Rzeszowa. Następnie w ogrodach Bernardyńskich i pod Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim odbył się pokaz sprzętu wojskowego i innych rodzajów służb oraz piknik wojskowy z udziałem WOT, 21 BSP, CWCR, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Policji, Straży Pożarnej, IPN oraz Lasów Państwowych.
 
Mamy dla Was kilkadziesiąt zdjęć z tego wydarzenia. Pełna fotorelacja ze Święta WOT do obejrzenia w naszym serwisie FOTO.resinet.pl
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyła budowa prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Firma Strabag rozpoczęła prace przy budowie prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w powiecie rzeszowskim. Bmw zderzyło się z dwoma mercedesami

RZESZÓW. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Stykowie. Kierowca bmw nie przeżył zderzenia z dwoma mercedesami.

Rzeszów

Rzeszowska Policja ma nowe radiowozy

RZESZÓW. Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie trafiło 6 nowych radiowozów marki Toyota Corolla z napędem hybrydowym.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje szpital tymczasowy dla pacjentów z Covid-19

RZESZÓW. W nowo wybudowanym skrzydle szpitala MSWiA utworzony zostanie szpital tymczasowy dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Placówka powstanie w ciągu 30 dni.

Rzeszów

Ograniczenia w komunikacji miejskiej. Od 2 listopada nowy rozkład jazdy

RZESZÓW. 2 listopada br. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy, uwzględniający przede wszystkim zmiany w kursach porannych oraz wieczorowych.

Rzeszów

Tenisiści z Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoto w Akademickich Mistrzostwach Polski

RZESZÓW. Zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, które zakończyły się we wtorek w Rzeszowie.

Rzeszów

Osiem kierunków w zimowym rozkładzie lotów z Rzeszowa

RZESZÓW. W weekend w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka zaczął obowiązywać zimowy rozkład lotów. Trzy linie lotnicze oferują osiem kierunków. Od 6 listopada nowy przewoźnik WizzAir połączy Rzeszów z holenderskim Eindhoven.

Rzeszów

Strajk kobiet: Dziś blokady ulic w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przed nami gorący tydzień” - organizatorzy strajków kobiet zapowiedzieli kolejne protesty na Podkarpaciu. Dziś planują m.in. zablokować Rzeszów.

Reklama