Rzeszów - Czwartek, 13.11.2025
Reklama

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

Dodano: 12.04.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W sobotę 13 kwietnia odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego zorganizowane przez producenta motocykli typu custom, firmę Game Over Cycles (GOC). Głównym punktem imprezy będzie Motobazar, a także dni otwarte, które odbędą się we wszystkich salonach zarządzanych przez firmę, czyli Harley-Davidson Rzeszów, Yamaha Rzeszów, a także warsztacie GOC.

Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Każdy chętny może przyjechać pod siedzibę firmy, gdzie będzie przygotowany specjalny plac, na którym można wystawić na sprzedaż swój motocykl, części, odzież, akcesoria lub inne przedmioty związane z motocyklami. Kupujący i wszyscy inni uczestnicy wydarzenia będą mogli również skorzystać z atrakcji przygotowanych z okazji dni otwartych zorganizowanych w poszczególnych salonach. GOC Harley-Davidson Rzeszów zaoferuje m.in. specjalne przeceny na odzież, podobnie jak GOC Yamaha Rzeszów, gdzie dodatkowo będzie można skorzystać z darmowych jazd próbnych na wszystkich modelach testowych marki Yamaha będących obecnie w ofercie salonu. Na miejscu będzie również dostępny catering przygotowany przez restaurację Lord Jack Rzeszów. Specjalnym wydarzeniem dnia będzie możliwość zwiedzenia warsztatu Game Over Cycles.
Reklama
„Nasz nowy warsztat w Rzeszowie uruchomiliśmy dopiero kilka miesięcy temu, ale już sporo się w nim dzieje i pracujemy obecnie nad kilkoma naprawdę dużymi projektami. Dzień otwarty warsztatu GOC organizujemy po raz pierwszy i będzie to wyjątkowa okazja by zobaczyć gdzie i jak budujemy nasze customy. Pokażemy jak nasza praca wygląda od środka i może nawet uchylimy rąbka tajemnicy odnośnie szczegółów niektórych projektów” – mówi Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel Game Over Cycles.

Impreza odbędzie się w sobotę 13 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 w siedzibie firmy przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zaawansowane prace przy budowie Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego dla osób z niepełnosprawnością

RZESZOW. Inwestycja zakończy się jesienią. Jej koszt to ponad 7,3 mln zł.

Rzeszów

Wiemy, kto wybuduje Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki [Nowe wizualizacje obiektu]

RZESZÓW. - Mamy dziś historyczny dzień. Możemy mieszkańcom przekazać, że wybraliśmy wykonawcę, który wybuduje w Rzeszowie nowy stadion. - mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników. Firma poszukuje około 50 kandydatów

RZESZÓW. Firma poszukuje około 50 pracowników produkcji, zarówno tych z doświadczeniem, jak i stawiających pierwsze kroki w zawodzie. 

Rzeszów

11 listopada utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Zmiany w kursach MPK

RZESZÓW. Pierwsze utrudnienia w ruchu mogą pojawić się od godz. 6:00. Cała trasa zamknięta będzie od godz. 10.00 do godz. 13.30.

Rzeszów

Kolejny rekord lotniska w Jasionce. Już 900 tys. pasażerów

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka idzie po historyczny rekord. Jest duża szansa, że w tym roku liczba obsłużonych pasażerów przekroczy 1 mln. Od początku 2023 z oferty podrzeszowskiego lotniska skorzystało już 900 tys....

Rzeszów

W Rzeszowie powstają kolejne monitorowane wiaty rowerowe [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż nowych wiat rowerowych z monitoringiem. Będzie ich pięć, w różnych lokalizacjach.

Rzeszów

Narodowe Święto Niepodległości w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. Obchodom towarzyszyć będą: II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej – „Moja Ojczyzna” – Rzeszów 2023, 11. PKO Bieg Niepodległości oraz koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu węgierskiego chóru Lengyel-Magyar Dalarda.

Rzeszów

Nocny pożar w II LO w Rzeszowie

RZESZÓW. Spłonęło jedno z pomieszczeń oraz fragment dachu. Na szczęście pożar udało się szybko ugasić. W akcji brało udział 28 strażaków.

Reklama