Rzeszów - Czwartek, 26.03.2026
Reklama

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

Dodano: 12.04.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W sobotę 13 kwietnia odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego zorganizowane przez producenta motocykli typu custom, firmę Game Over Cycles (GOC). Głównym punktem imprezy będzie Motobazar, a także dni otwarte, które odbędą się we wszystkich salonach zarządzanych przez firmę, czyli Harley-Davidson Rzeszów, Yamaha Rzeszów, a także warsztacie GOC.

Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Każdy chętny może przyjechać pod siedzibę firmy, gdzie będzie przygotowany specjalny plac, na którym można wystawić na sprzedaż swój motocykl, części, odzież, akcesoria lub inne przedmioty związane z motocyklami. Kupujący i wszyscy inni uczestnicy wydarzenia będą mogli również skorzystać z atrakcji przygotowanych z okazji dni otwartych zorganizowanych w poszczególnych salonach. GOC Harley-Davidson Rzeszów zaoferuje m.in. specjalne przeceny na odzież, podobnie jak GOC Yamaha Rzeszów, gdzie dodatkowo będzie można skorzystać z darmowych jazd próbnych na wszystkich modelach testowych marki Yamaha będących obecnie w ofercie salonu. Na miejscu będzie również dostępny catering przygotowany przez restaurację Lord Jack Rzeszów. Specjalnym wydarzeniem dnia będzie możliwość zwiedzenia warsztatu Game Over Cycles.
Reklama
„Nasz nowy warsztat w Rzeszowie uruchomiliśmy dopiero kilka miesięcy temu, ale już sporo się w nim dzieje i pracujemy obecnie nad kilkoma naprawdę dużymi projektami. Dzień otwarty warsztatu GOC organizujemy po raz pierwszy i będzie to wyjątkowa okazja by zobaczyć gdzie i jak budujemy nasze customy. Pokażemy jak nasza praca wygląda od środka i może nawet uchylimy rąbka tajemnicy odnośnie szczegółów niektórych projektów” – mówi Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel Game Over Cycles.

Impreza odbędzie się w sobotę 13 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 w siedzibie firmy przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwają prace przeciwpowodziowe na Strugu w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszyły prace związane z zabezpieczeniem i regulacją rzeki Strug. 

Rzeszów

Jesienne porządki nad Wisłokiem. Pół tony śmieci w kilka godzin

RZESZÓW. Pół tony śmieci zniknęło z brzegów Wisłoka w centrum Rzeszowa i to zaledwie w kilka godzin. To efekt działań prowadzonych w ramach akcji #WodyToNieŚmietnik, która odbyła się 7 października.

Rzeszów

Wzmożone kontrole Policji w sklepach, urzędach i autobusach MPK

RZESZÓW. Funkcjonariusze będą sprawdzali, czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących obostrzeń.

Rzeszów

MZBM wymienił już ponad 1100 pieców węglowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 50 ton niebezpiecznych pyłów i prawie 4500 ton dwutlenku węgla mniej w rzeszowskim powietrzu.

Rzeszów

Miasto zachęca do udziału w loterii meldunkowej. Do wygrania cenne nagrody

RZESZÓW. Ruszyła loteria meldunkowa „Rzeszów to My”. W puli nagród o łącznej wartości ponad 105 tys. zł są m.in. laptopy i hulajnogi elektryczne. Nagroda główna to samochód marki Hyundai i20.

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa dowiezie pasażerów na Lotniczy Piątek w Jasionce

RZESZÓW. W piątek, 8 października 2021 r. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną linię „OKL”, która dowiezie pasażerów na wydarzenie pn. Lotniczy Piątek. Przejazdy będą bezpłatne.

Rzeszów

Rzeszowska przychodnia ma nowoczesny rezonans. Jedyny taki w Polsce

RZESZÓW. Pracownia Rezonansu Magnetycznego ZOZ Nr 2 w Rzeszowie została wyposażona w nowoczesny rezonans magnetyczny - INGENIA AMBITION 1.5 X T. Jest to jedyne tego typu urządzenie w Polsce.

Rzeszów

Bezpłatna komunikacja miejska na mecz Polska - Niemcy na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Już jutro w Rzeszowie wielkie piłkarskie wydarzenie. Wszyscy kibice będą mogli skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Reklama