Rzeszów - Poniedziałek, 11.05.2026
Reklama

Giełda muzyczna i Halloween w weekend w Plazie

Dodano: 25.10.2023 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Weekend w rzeszowskiej Plazie rozpocznie się w piątek (27.10) „Giełdą winyli i płyt CD”. W sobotę oprócz spotkania z dobrą muzyką, Centrum organizuje również imprezę Halloweenową pod hasłem „Cukierek albo psikus”.

W piątek i sobotę 27 i 28 października 2023 r. w CH Plaza Rzeszów na odwiedzających czekać będą muzyczne rozmaitości podczas kolejnej edycji „Giełdy winyli i płyt CD”. Jest to już cykliczne przedsięwzięcie, które cieszy się dużym zainteresowaniem fanów różnej muzyki. Na stoiskach najdzie się ponad 10 tys. sztuk płyt winylowych i CD z muzyką z całego świata, w atrakcyjnych cenach.

- Celem giełdy jest ożywienie wspomnień związanych z płytami winylowymi i CD. Jest to doskonała okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości – informuje Katarzyna Szewerniak – Pawlak z CH Plaza Rzeszów.
Reklama
Kolejnym weekendowym wydarzeniem w Plazie jest impreza Halloweenowa pod hasłem „Cukierek albo psikus”. Każdy, kto zrobi zakupy za minimum 99 zł w wyznaczonych sklepach CH Plaza Rzeszów, weźmie udział w familijnym konkursie „Dyniowy Curling”. Rodziny z najlepszymi wynikami otrzymają wyjątkowe zestawy jesiennych przysmaków od sklepu „Bacówka”. W sobotę 28 października 2023 r.odbędą się także dodatkowe atrakcje dla odwiedzających CH Plaza Rzeszów. Przez cały dzień będzie można wziąć udział w „Strasznych Kręglach”, „Warsztatach Dyniowych” oraz „Upiornym Bingo”. Przygotowana zostanie także specjalna Strefa Fotoportretów.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie czterech samochodów w centrum Rzeszowa. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Sprawczyni wypadku była pijana, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Połączenie ulic Warszawskiej i Krakowskiej. Ruszył przetarg na opracowanie PFU

RZESZÓW. Otwarcie ofert zostało zaplanowane na 17 lipca. Latem tego roku wykonawca ma zostać wybrany.

Rzeszów

ZTM wymienia biletomaty w 20 autobusach

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie rozpoczął wymianę czytników w kilkudziesięciu biletomatach znajdujących się w autobusach.

Rzeszów

Miasto przyznało stypendia najzdolniejszym młodym artystom

RZESZÓW. 48 młodych artystów otrzymało stypendia Prezydenta Miasta Rzeszowa w zakresie twórczości artystycznej. Wyróżnienia wręczono podczas uroczystej gali w Teatrze Maska.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. W czwartek, 22 czerwca 2023 r., odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja.

Rzeszów

Sacheon nowym miastem partnerskim Rzeszowa

RZESZÓW. Od piątku (16 czerwca) Rzeszów ma nowe miasto partnerskie - Sacheon z Korei Południowej. Podpisaniu umowy partnerskiej towarzyszyła konferencja dla przedsiębiorców „Doing Business with South Korea”.

Rzeszów

Zakończono przebudowę przejazdu przez tory na ul. Myśliwskiej

RZESZÓW. Od piątku (16.06) od godz. 18:00 kierowcy będą mogli już korzystać z przebudowanego przejazdu przez tory na ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Inwestycję udało się zakończyć szybciej niż pierwotnie zakładano.

Rzeszów

Zderzenie dwóch renault w Dynowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj tuż przed godz. 20:00. 

Reklama