Rzeszów - Wtorek, 12.05.2026
Reklama

Giełda muzyczna i Halloween w weekend w Plazie

Dodano: 25.10.2023 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Weekend w rzeszowskiej Plazie rozpocznie się w piątek (27.10) „Giełdą winyli i płyt CD”. W sobotę oprócz spotkania z dobrą muzyką, Centrum organizuje również imprezę Halloweenową pod hasłem „Cukierek albo psikus”.

W piątek i sobotę 27 i 28 października 2023 r. w CH Plaza Rzeszów na odwiedzających czekać będą muzyczne rozmaitości podczas kolejnej edycji „Giełdy winyli i płyt CD”. Jest to już cykliczne przedsięwzięcie, które cieszy się dużym zainteresowaniem fanów różnej muzyki. Na stoiskach najdzie się ponad 10 tys. sztuk płyt winylowych i CD z muzyką z całego świata, w atrakcyjnych cenach.

- Celem giełdy jest ożywienie wspomnień związanych z płytami winylowymi i CD. Jest to doskonała okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości – informuje Katarzyna Szewerniak – Pawlak z CH Plaza Rzeszów.
Reklama
Kolejnym weekendowym wydarzeniem w Plazie jest impreza Halloweenowa pod hasłem „Cukierek albo psikus”. Każdy, kto zrobi zakupy za minimum 99 zł w wyznaczonych sklepach CH Plaza Rzeszów, weźmie udział w familijnym konkursie „Dyniowy Curling”. Rodziny z najlepszymi wynikami otrzymają wyjątkowe zestawy jesiennych przysmaków od sklepu „Bacówka”. W sobotę 28 października 2023 r.odbędą się także dodatkowe atrakcje dla odwiedzających CH Plaza Rzeszów. Przez cały dzień będzie można wziąć udział w „Strasznych Kręglach”, „Warsztatach Dyniowych” oraz „Upiornym Bingo”. Przygotowana zostanie także specjalna Strefa Fotoportretów.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe atrakcje parku w Miłocinie. Wśród nich dendrofon i ogródek meteorologiczny

RZESZÓW. Na terenie parku w Miłocinie rzeszowski Zarząd Zieleni Miejskiej stworzył innowacyjny kompleks edukacyjno-krajobrazowy. To inwestycja za prawie 115 tys. zł.

Rzeszów

Pijany 40-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany listem gończym

RZESZÓW. Podczas kontroli drogowej zatrzymany został 40-letni kierowca jeepa. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, że mężczyzna był poszukiwany za podobne przestępstwa.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ul. Lenartowicza

RZESZÓW. Na części ulicy Lenartowicza wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Chodzi o odcinek od wysokości bloku przy Lenartowicza 41 do skrzyżowania z ul. Czackiego.

Rzeszów

Trwa zimowa akcja utrzymania dróg. Pługi i piaskarki wyjechały na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Rzeszowscy drogowcy ruszyli do pracy wczorajszego popołudnia. Posypywarki posypywały solą i piaskiem główne ulice miasta, a także mniej uczęszczane drogi i chodniki. Akcja kontynuowana jest od dziś rana.

Rzeszów

Spłonęło centrum ogrodnicze w Tyczynie. Duże straty

​RZESZÓW. Przez ponad cztery godziny strażacy z kilku zastępów gasili pożar centrum ogrodniczego w Tyczynie. Budynek całkowicie spłonął.

Rzeszów

„Rzeszów to My”. Kolejne nagrody za meldunek

RZESZÓW. W piątek w rzeszowskim ratuszu po raz drugi rozdano nagrody rozlosowane wśród uczestników loterii „Rzeszów to My”: laptop, hulajnogę elektryczną i smartwatch. Kolejne losowanie dodatkowe już 22 grudnia, a nagrodą główną...

Rzeszów

Rzeszów z inteligentnym systemem parkingowym. Aplikacja pomoże w znalezieniu wolnego miejsca

RZESZÓW. Rzeszów jako pierwsze polskie miasto wprowadza hybrydowy monitoring stanu wolnych miejsc parkingowych. Powstała także specjalna aplikacja dla mieszkańców. 

Rzeszów

Policyjne kontrole na buspasach w Rzeszowie. Posypały się mandaty

RZESZÓW. Policjanci drogówki rozpoczęli akcję „BUSpas dla uprawnionych”. Zwiększone zostały kontrole nieuprawnionych samochodów, poruszających się wydzielonymi pasami. Są już pierwsze mandaty.

Reklama