Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Giełda muzyczna i Halloween w weekend w Plazie

Dodano: 25.10.2023 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Weekend w rzeszowskiej Plazie rozpocznie się w piątek (27.10) „Giełdą winyli i płyt CD”. W sobotę oprócz spotkania z dobrą muzyką, Centrum organizuje również imprezę Halloweenową pod hasłem „Cukierek albo psikus”.

W piątek i sobotę 27 i 28 października 2023 r. w CH Plaza Rzeszów na odwiedzających czekać będą muzyczne rozmaitości podczas kolejnej edycji „Giełdy winyli i płyt CD”. Jest to już cykliczne przedsięwzięcie, które cieszy się dużym zainteresowaniem fanów różnej muzyki. Na stoiskach najdzie się ponad 10 tys. sztuk płyt winylowych i CD z muzyką z całego świata, w atrakcyjnych cenach.

- Celem giełdy jest ożywienie wspomnień związanych z płytami winylowymi i CD. Jest to doskonała okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości – informuje Katarzyna Szewerniak – Pawlak z CH Plaza Rzeszów.
Reklama
Kolejnym weekendowym wydarzeniem w Plazie jest impreza Halloweenowa pod hasłem „Cukierek albo psikus”. Każdy, kto zrobi zakupy za minimum 99 zł w wyznaczonych sklepach CH Plaza Rzeszów, weźmie udział w familijnym konkursie „Dyniowy Curling”. Rodziny z najlepszymi wynikami otrzymają wyjątkowe zestawy jesiennych przysmaków od sklepu „Bacówka”. W sobotę 28 października 2023 r.odbędą się także dodatkowe atrakcje dla odwiedzających CH Plaza Rzeszów. Przez cały dzień będzie można wziąć udział w „Strasznych Kręglach”, „Warsztatach Dyniowych” oraz „Upiornym Bingo”. Przygotowana zostanie także specjalna Strefa Fotoportretów.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Umowa z Autosanem podpisana. Do Rzeszowa przyjedzie 60 nowych autobusów

RZESZÓW. Za zamówienie Rzeszów zapłaci 54,7 mln zł.

Rzeszów

Wręczono statuetki Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2019

28 listopada w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych.

Rzeszów

PKS Rzeszów przywraca kolejny zawieszony kurs

RZESZÓW. Bez połączeń pozostają podróżujący w relacji Rzeszów Hyżne Nowa Wieś.

Rzeszów

Dyrektor PGE EC o władzy szantażującej za pośrednictwem mediów komisje przetargową ws. odbioru odpadów

RZESZÓW. Dyrektor PGE EC problemu z odpadami nie widzi i dziwi się mediom tak radykalnej reakcji na wieść o rozpoczęciu przetargu.

Rzeszów

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki.

Rzeszów

ZAKSA po tie-breaku. Punkt na pocieszenie dla Resovii

RZESZÓW. Asseco Resovia Rzeszów przegrała w meczu 7. Kolejki PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3.

Rzeszów

Koreański Sacheon kolejnym miastem partnerskim Rzeszowa? Póki co trwają rozmowy

RZESZÓW. Władze miasta podróż do Korei południowej planują na wiosnę.

Rzeszów

PKS Rzeszów przywróci pięć kursów, które wcześniej miały zostać zawieszone

RZESZÓW. PKS Rzeszów dogadał się z samorządami gmin i przywróci pięć linii, które miały być zawieszone od 1 grudnia.

Reklama