Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Giełda winyli i płyt CD w rzeszowskiej Plazie

Dodano: 08.08.2023 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W najbliższy weekend CH Plaza Rzeszów po raz kolejny organizuje giełdę winyli i płyt CD. W ofercie znajdzie się ponad 10 tys. tytułów.

Giełda muzyczna w CH Plaza Rzeszów to przedsięwzięcie cykliczne cieszące się dużym zainteresowaniem fanów różnej muzyki. Główną część kiermaszu będzie stanowić szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. Będzie to ponad 10 tys. sztuk płyt z muzyką z całego świata i rozmaitych gatunków.

Celem giełdy jest ożywienie wspomnień związanych z płytami winylowymi i CD. Jest to doskonała okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości. Wydarzenie z pewnością przyciągnie kolekcjonerów i pasjonatów muzyki szukających unikatowych kolekcji.

Giełda rozpocznie się w piątek 11 sierpnia i potrwa do soboty 12 sierpnia 2023 r. Stoiska z płytami zlokalizowane zostaną w atrium rzeszowskiej Plazy i będzie można je odwiedzać od godziny 10:00 do 21:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce idzie na rekord. Już 1 mln pasażerów w 2025 roku

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka odprawił 1-milionowego pasażera, osiągając ten wynik szybciej niż kiedykolwiek w historii lotniska. Przypomnijmy, że rok temu stało się to niemal dwa miesiące później bo 11 listopada 2024 r.

Rzeszów

Dzień bez samochodu w Rzeszowie. 22 września bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. „Dzień bez samochodu” to inicjatywa organizowana na zakończenie Europejskiego Tygodnia Mobilności. W poniedziałek (22.09) komunikacja miejska jest bezpłatna.

Rzeszów

Bezpłatny transport po Cmentarzu Wilkowyja ponownie dostępny

RZESZÓW. W dniach 20 września, 4, 18 i 31 października oraz 2 i 8 listopada 2025 r. mieszkańcy będą mogli ponownie skorzystać z bezpłatnego transportu po terenie Cmentarza Wilkowyja w Rzeszowie.

Rzeszów

„To warto zobaczyć. To warto kupić” - jesienna edycja giełdy minerałów w Rzeszowie

RZESZÓW. Wyjątkowe minerały, skamieniałości z najdalszych zakątków świata, unikatowa biżuteria oraz nietypowa galanteria – m.in. takie skarby będzie można nabyć podczas weekendowej giełdy minerałów w Rzeszowie.

Rzeszów

Przyniesiesz „elektrograty” dostaniesz kwiaty. Weekendowa akcja rzeszowskiego marketu budowlanego

RZESZÓW. Rzeszowski sklep Castorama po raz kolejny organizuje proekologiczną akcję pod hasłem "Kwiaty za elektrograty".

Rzeszów

Na 5 dni zamkną parking i fragment ulicy w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z organizacją festiwalu kulinarnego Karpaty na Widelcu, przesz pięć dni jeden z parkingów oraz fragment ulicy w centrum Rzeszowa będą zamknięte dla zmotoryzowanych.

Rzeszów

Młodociany „diler” został zatrzymany przez policjanta w cywilu na rzeszowskich bulwarach

RZESZÓW. W dzień wolny od pracy jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie napotkał młodego sprzedawcę narkotyków, na bulwarach w Rzeszowie. Młody przestępca prosił nieznajomego, by upewnił się, że na moście nie...

Rzeszów

Regionalne produkty prosto od producentów. W sobotę Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 100 wystawców z Podkarpacia wystawi swoje produkty podczas najbliższego Podkarpackiego Bazarku, który odbędzie się w sobotę, 20 września w Rzeszowie.

Reklama