Rzeszów - Środa, 03.09.2025
Reklama

Giełda winyli i płyt CD w rzeszowskiej Plazie

Dodano: 08.08.2023 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W najbliższy weekend CH Plaza Rzeszów po raz kolejny organizuje giełdę winyli i płyt CD. W ofercie znajdzie się ponad 10 tys. tytułów.

Giełda muzyczna w CH Plaza Rzeszów to przedsięwzięcie cykliczne cieszące się dużym zainteresowaniem fanów różnej muzyki. Główną część kiermaszu będzie stanowić szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. Będzie to ponad 10 tys. sztuk płyt z muzyką z całego świata i rozmaitych gatunków.

Celem giełdy jest ożywienie wspomnień związanych z płytami winylowymi i CD. Jest to doskonała okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości. Wydarzenie z pewnością przyciągnie kolekcjonerów i pasjonatów muzyki szukających unikatowych kolekcji.

Giełda rozpocznie się w piątek 11 sierpnia i potrwa do soboty 12 sierpnia 2023 r. Stoiska z płytami zlokalizowane zostaną w atrium rzeszowskiej Plazy i będzie można je odwiedzać od godziny 10:00 do 21:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Reklama