Rzeszów - Poniedziałek, 13.04.2026
Reklama

Grzegorz Gilewicz nie będzie już dyrektorem Elektrociepłowni w Rzeszowie

Dodano: 24.01.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Grzegorza Gilewicza na stanowisku zastąpi Paweł Majewski. O zmianie na stanowisku dyrektora spółka PGE Energia Ciepła poinformowała w czwartek.

Po ok. 28 latach (od 1992 roku) swoją pracę na stanowisku dyrektora rzeszowskiej Elektrociepłowni zakończył Grzegorz Gilewicz. W informacji, jaką udostępniła spółka PGE Energia Ciepła nie ma jednak informacji o powodach zmiany na stanowisku.

„PGE Energia Ciepła informuje, że 23 stycznia 2020 roku na stanowisko Dyrektora PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie powołany został Paweł Majewski. Jednocześnie Zarząd PGE Energia Ciepła podziękował Grzegorzowi Gilewiczowi za jego dotychczasową pracę i zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju rzeszowskiej elektrociepłowni” – czytamy w komunikacie PGE Energia Ciepła.
Reklama
Nowym dyrektorem Elektrociepłowni  w Rzeszowie został Paweł Majewski, absolwent Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej, który swoją karierę rozpoczął w Zakładach Remontowych Energetyki w Krakowie, natomiast w latach 2009-2018 pełnił rolę wiceprezesa, a następnie prezesa zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Brzesku.

Nowy dyrektor Elektrociepłowni pracował również na stanowisku dyrektora ds. ekonomicznych w Oddziale Zakład Elektrociepłownie Polskiej Grupy Górniczej S.A: „[Paweł Majewski – przyp.red.] z energetyką jest związany od początku swojej kariery zawodowej” – informuje PGE Energia Ciepła.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Warsztaty z obsługi tabletów dla osób po 50-tce

RZESZÓW. Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym...

Rzeszów

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

RZESZÓW. Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Rzeszów

Pijany 17-latek, bez prawa jazdy, pędził 127 km/h przez ul. Witosa. Wiózł pijanego ojca

RZESZÓW. Wcześniej, na stacji benzynowej w Stobiernej zatankował paliwo i uciekł.

Rzeszów

Rozbudowa S19 Sokołów Młp. Północ - Jasionka. Wybrano wykonawcę dokumentacji

RZESZÓW. Blisko 3 mln zł będzie kosztować opracowanie dokumentacji na rozbudowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Młp. Północ – węzeł Jasionka. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Mosty Katowice.

Rzeszów

16 kwietnia zamkną ulicę Herbową

RZESZÓW. We wtorek, 16 kwietnia 2019 r. od godz. 8:00 do godz. 20:00 nieczynna będzie ulica Herbowa. Zamknięcie nastąpi w rejonie skrzyżowania ww. ulicy z ul. Tarnopolską.

Rzeszów

Zmiany w systemie zbiórki elektrośmieci w Rzeszowie [HARMONOGRAM 2019]

RZESZÓW. W dotychczasowym systemie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nastąpiły zmiany. Sprawdźcie harmonogram zbiórek na 2019 rok.

Reklama