Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Harley on Tour w Rzeszowie. Bezpłatne jazdy motocyklami Harley-Davidson i wiele atrakcji

Dodano: 28.07.2022 r.

fot. GOC Harley-Davidson Rzeszów
fot. GOC Harley-Davidson Rzeszów
RZESZÓW. Już po raz czwarty salon GOC Harley-Davidson Rzeszów organizuje „Harley on Tour”. Rzeszowska edycja HOT to dwudniowy piknik motocyklowo-rodzinny połączony z wieloma atrakcjami. ​Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 30 i 31 lipca 2022 r. przy ul. Ludwika Chmury 4.
 
„Harley on Tour” to cykl imprez organizowany przez amerykańską firmę w całej Europie. Podczas wydarzeń pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. Na imprezę przyjeżdża ciężarówka wypełniona 13 maszynami H-D z bieżącego rocznika, pośród których znajduje się najnowszy produkt firmy, model Harley-Davidson® Nightster™ .
 
- Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji telefonicznie lub osobiście w salonie – informuje Krzysztof Bienkiewicz z GOC Harley-Davidson Rzeszów.
 
Reklama
Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem organizatorzy HOT przygotowali atrakcje nie tylko dla motocyklistów. Przez cały weekend przy salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów będą dostępne Motogrill, lody, a także napoje i przekąski z baru GOC. Na imprezie obecny będzie również DJ.

Salon H-D Rzeszów przygotował także atrakcje produktowe: obniżki cen do 30% na cały asortyment produktów H-D oraz 10% zniżki na odzież z kolekcji GOC Wear.

„Harley on Tour 2022” odbędzie się w dniach 30 – 31 lipca 2022 w godz. 10:00 – 18:00 na terenie salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ma nowy symulator spawalniczy oparty na technologii VR

RZESZÓW. W Laboratorium Spawalnictwa Katedry Odlewnictwa i Spawalnictwa na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa zostało uruchomione nowe stanowisko do realizacji zajęć dydaktycznych wyposażone w symulator spawalniczy. 

Rzeszów

Wypadek w Krasnem. Zderzyły się dwa peugeoty

RZESZÓW. Po godz. 11:00 na DK 94 w Krasnem zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich był pijany. 

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaną tereny rekreacyjne

RZESZÓW. Miasto zakupiło działki o powierzchni 54 arów na osiedlu Miłocin – Św. Huberta. Teren, którym interesowała się firma deweloperska zostanie w całości przeznaczony na cele rekreacyjne.

Rzeszów

Tragedia w Trzebosi. 35-letnia kobieta zatruła się czadem

RZESZÓW. 35-letnia kobieta jest kolejną ofiarą tlenku węgla w regionie. Od początku sezonu grzewczego na Podkarpaciu, na sutek zatrucia czadem zmarło 3 osoby.

Rzeszów

Rewitalizacja parku na osiedlu Zalesie

RZESZÓW. Blisko 3-hektarowy park przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie, doczeka się w końcu odnowy. 

Rzeszów

Inwestycja drogowa na osiedlu Drabinianka

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę dokumentacji projektowej dla rozbudowy ul. Jachowicza oraz budowy nowej drogi, która połączy ją z ul. Kwiatkowskiego.

Rzeszów

Transmisja online z uroczystości 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Już 19 stycznia 2022 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się uroczystość 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Na scenie rzeszowskiego rynku wystąpią m.in. Symptone, RSC, DOC. i Anika Dąbrowska.

Reklama