Rzeszów - Środa, 25.06.2025
Reklama

Interaktywna ciężarówka pełna słodkości odwiedzi Rzeszów

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższą sobotę do stolicy Podkarpacia przyjedzie Wawel Truck. Interaktywna ciężarówka pełna słodkości zaparkuje przy al. Cieplińskiego podczas Rajdu Rzeszowskiego. Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu.

Po ponad rocznej przerwie, ciężarówka Wawel Truck wyruszyła w trasę po Polsce. 7 sierpnia zaparkuje przy alei Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie, podczas Rajdu Rzeszowskiego. Będzie ją można odwiedzić w godz. 10:00 – 15:00.

We wnętrzu ciężarówki nie brakuje atrakcji. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie nawiązujące do popularnych słodyczy marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie dwóch bmw przy rondzie Kuronia. Jedna osoba nie żyje

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 22:00 na ul. Rzecha w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów zginął kierowca jednego z nich.

Rzeszów

Basen przy ul. Matuszczaka ma już prawie rok. W weekend urodziny, promocje i maraton pływacki

RZESZÓW. Z okazji zbliżających się urodzin, przygotowano liczne atrakcje dla miłośników wody i sportów wodnych.

Rzeszów

Ul. Grunwaldzka w remoncie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa przebudowa ostatniej części miejskiego deptaka. Remont ul. Grunwaldzkiej ma zakończyć się w drugiej połowie 2024 r. 

Rzeszów

Ponad 1000 nowych drzew w Rzeszowie

RZESZÓW. Już ponad 500 drzew posadzono tej jesieni w Rzeszowie. Do końca listopada przybędzie prawie drugie tyle. Drzewa sadzone są m.in. przy ulicach: Krogulskiego, Podkarpackiej, Rejtana, Krajobrazowej.

Rzeszów

WSIiZ rusza z podcastami. Udostępniono pierwsze 4 odcinki

RZESZÓW. Od 16 listopada 2023 r. spotkania i wykłady otwarte organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie są dostępne on-line jako podcasty.

Rzeszów

Chłopak, który zaatakował 12-latkę, trafił do schroniska dla nieletnich

RZESZÓW. 16-latek, który w poniedziałek zaatakował nożem 12-letnią dziewczynę, został umieszczony w schronisku dla nieletnich na okres 3 miesięcy.

Rzeszów

Tak ma wyglądać Aula Miejska przy ratuszu. Konkurs rozstrzygnięty [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Rozstrzygnięto konkurs na projekt Auli Miejskiej w Rzeszowie, która ma powstać w sąsiedztwie ratusza. Zwyciężyła koncepcja architekta z Warszawy - Karola Żurawskiego i jego zespołu. Mamy dla Was wizualizacje zwycięskiego projektu,...

Rzeszów

Autobus ciepła ponownie ruszył z pomocą potrzebującym

RZESZÓW. Wystartowała tegoroczna akcja pod hasłem Autobus Ciepła. Osoby bezdomne i potrzebujące mogą skorzystać z darmowych ciepłych posiłków, wydawanych ze specjalnego autokaru. Akcja potrwa do 15 marca 2024 r.

Reklama