Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

InternetBeta 2023. Kultowa konferencja już po raz 15. w Kielnarowej

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Już po raz piętnasty w Kielnarowej koło Rzeszowa odbędzie się kultowa konferencja InternetBeta. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele środowisk związanych z Internetem i nowymi technologiami z całej Polski. Na scenie pojawi się ponad 80 prelegentów i prelegentek.

15. InternetBeta odbędzie się w dniach 13-15 września br. w Kielnarowej koło Rzeszowa na Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Jak co roku, program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Wydarzenie jest trzydniowe, a dodatkowo odbywa się równolegle w kilku lokalizacjach. Wśród tytułów prezentacji znajdziemy zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, bezpieczeństwa w sieci, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju.

Pierwszym prelegentem 15. edycji, którego zobaczymy na scenie Bety po raz pierwszy, będzie Szymon Negacz (WiseGroup). Przez wszystkie dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, m.in. Kamil Kozieł, Mick Griffin, Anna Prończuk-Omiotek, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Marcin Deręgowski, Jan, Sikora, Karol Dziedzic, Monika Mikowska, Maciej Chrzanowski, Kasia Leszczyńska-Bohdan, Krzysztof Marzec, dr Krzysztof Wojewodzic, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel. A to zaledwie część osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas nadchodzącej konferencji.
Reklama
Tegoroczna InternetBeta to już piętnasta edycja. Tradycja zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości zarówno na salach prelekcyjnych, jak i w trakcie networkingu. Sam nie wierzę, że ten projekt trwa tak długo, ale siłę do działania dają nam ludzie – prelegenci i uczestnicy, bez nich nie było by Bety! – mówi Łukasz Bis, organizator InternetBeta. W tym roku będzie specjalna strefa chilloutu, razem z Autopay przeniesiemy trochę morza do Kielnarowej, specjalna forma networkingu i oczywiście wspaniała kawa. Na salach prelekcyjnych sama mocna merytoryka – dostarczona przez najlepsze mówczynie i mówców polskiego Internetu – nie sposób tu wszystkich wymienić! A wieczorami będziemy się integrować! – dodaje organizator.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę z Centrum Medycznym MEDYK

RZESZÓW. Od 1 grudnia br., na terenie uczelni zacznie działać przchodnia akademicka. 

Rzeszów

Na stacji Rzeszów Główny testują windy i ruchome schody. Wielka inwestycja na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy przebudowie stacji Rzeszów Główny idą szybciej niż zakładano.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Kamieniu. Nie żyje 85-letnia piesza

RZESZÓW. Po godz. 6:00 w Kamieniu doszło do potrącenia 85-letniej kobiety. Piesza zginęła na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Rzeszów

Dwoje mieszkańców Rzeszowa oszukanych metodą "na policjanta"

RZESZÓW. 80-letni mężczyzna i 61-letnia kobieta – mieszkańcy Rzeszowa -  padli ofiarą oszustów. Policjanci apelują o rozwagę.

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na pandemię, obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą miały skromniejszy charakter.

Rzeszów

W rejonie Lisiej Góry powstanie szalet miejski?

RZESZÓW. „W imieniu mieszkańców Rzeszowa, tak licznie wypoczywających na terenach rekreacyjnych w pobliżu Lisiej Góry, proszę o postawienie toalety kontenerowej” – interpeluje radna Miasta Rzeszowa, Danuta Solarz.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Rzeszów

Czołowe zderzenie w gminie Trzebownisko. Nie żyje 51-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w Łące. W zderzeniu nissana z citroenem, poważnie ranna została kierująca nissanem. Niestety kobieta zmarła w szpitalu.

Reklama