Rzeszów - Czwartek, 26.06.2025
Reklama

Jadąc al. Piłsudskiego przekroczył prędkość o 42 km/h. Prowadził samochód pod wpływem narkotyków

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który na al. Piłsudskiego w Rzeszowie przekroczył prędkość o 42 km/h. Mężczyznę zatrzymali policjanci ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej. 27-latek kierował samochodem pod wpływem narkotyków.

W środę, przed godz. 10 na al. Piłsudskiego w Rzeszowie, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Rzeszowie, zwrócili uwagę na jadącego z nadmierną prędkością volkswagena passata. Wideorejestrator policyjnego bmw zarejestrował, że samochód poruszał się z prędkością 92 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli.

Za kierownicą passata siedział 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna może znajdować się pod działaniem narkotyków. Poddali go badaniu na zawartość środków odurzających.

Badania zakończyły się wynikiem pozytywnym. W szpitalu mieszkańcowi Rzeszowa została pobrana krew do badań.

27-latek stracił prawo jazdy. Teraz za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających może mu grozić kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie również za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczyna się montaż maszyny TBM, która wydrąży tunel na S19 Rzeszów - Babica

RZESZÓW/BABICA. Wszystkie elementy maszyny TBM są już na placu budowy. 

Rzeszów

W 14 min. z centrum Rzeszowa na lotnisko w Jasionce. Trwa budowa nowej linii kolejowej

RZESZÓW. Inwestycja realizowana jest w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Rzeszów

Cała branża ślubna w jednym miejscu! W niedzielę Targi Ślubne w Rzeszowie

RZESZÓW. Porady specjalistów, najnowsze kolekcje i trendy, różnorodność ofert oraz możliwość bezpośrednich rozmów z wystawcami – to wszystko czeka na przyszłe pary młode już w najbliższą niedzielę (5 lutego) w hali Podpromie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Woli Rafałowskiej. Interweniował śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 47-letni kierowca citroena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery energochłonne i betonowy przepust. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Latem znów polecimy z Rzeszowa do Gdańska. Ruszyła sprzedaż biletów

RZESZÓW. Połączenie będzie realizowane od 2 czerwca do 5 września 2023, dwa razy w tygodniu.

Rzeszów

Radni nadali nazwę okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Żartobliwie mówi się o niej „Aureola Ferenca”, od 31 stycznia ma już jednak  oficjalną nazwę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mowa o „słynnej” okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 1 lutego zamknięta ul. Grottgera

RZESZÓW. Zamknięty zostanie odcinek ulicy Grottgera od skrzyżowania z ul. Asnyka do placu Kilińskiego.

Rzeszów

31-latek hodował konopie w łazience

RZESZÓW. 31-letni mieszkaniec Dynowa został zatrzymany przez Policję za nielegalną uprawę konopii. Funkcjonariusze ujawnili 6 sztuk sadzonek w łazience w domu 31-latka. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama