Rzeszów - Czwartek, 26.06.2025
Reklama

Jadąc al. Piłsudskiego przekroczył prędkość o 42 km/h. Prowadził samochód pod wpływem narkotyków

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który na al. Piłsudskiego w Rzeszowie przekroczył prędkość o 42 km/h. Mężczyznę zatrzymali policjanci ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej. 27-latek kierował samochodem pod wpływem narkotyków.

W środę, przed godz. 10 na al. Piłsudskiego w Rzeszowie, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Rzeszowie, zwrócili uwagę na jadącego z nadmierną prędkością volkswagena passata. Wideorejestrator policyjnego bmw zarejestrował, że samochód poruszał się z prędkością 92 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli.

Za kierownicą passata siedział 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna może znajdować się pod działaniem narkotyków. Poddali go badaniu na zawartość środków odurzających.

Badania zakończyły się wynikiem pozytywnym. W szpitalu mieszkańcowi Rzeszowa została pobrana krew do badań.

27-latek stracił prawo jazdy. Teraz za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających może mu grozić kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie również za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zarząd województwa odpowiada władzom miasta ws. parkingu przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Sprawa najpewniej znajdzie swój finał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego trenera

RZESZÓW. Trener Zanini pracę w rzeszowskim klubie rozpocznie we wtorek.

Rzeszów

Rusza sprzedaż biletów semestralnych dla studentów

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna sprzedaż biletów semestralnych dla studentów.

Rzeszów

Asseco Resovia kolejny raz zawiodła. Trwa „marsz” w dół tabeli

RZESZÓW. Tym razem rzeszowianie ulegli w trzech szybkich setach Cerrad Enei Czarnym w Radomiu.

Rzeszów

Wczoraj w Rzeszowie policjanci eskortowali rodzącą kobietę

RZESZÓW. Nietypowo zakończyło się zatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej wczoraj w Rzeszowie na ul. Krakowskiej.

Rzeszów

Konflikt w „szpitalu na górce” przygasa

RZESZÓW. Związki zapewniają, że wprowadzony zostanie okres symbolicznych „100 dni spokoju”.

Rzeszów

Nauka poprzez pasję - rusza V edycja konkursu web.Master Podkarpacki

Młodzież i dzieci z naszego regionu po raz kolejny będą miały okazję do rywalizacji w konkursie dla młodych programistów – web.Master Podkarpacki.

Rzeszów

Rozpoczynają się zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Zapisy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letni 2020 rozpoczynają się 12 lutego.

Reklama