Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Jak będą czynne Punkty Obsługi Mieszkańców w okresie świątecznym?

Dodano: /

Punkt Obsługi Mieszkańców w Millenium Hall / fot. Archiwum RESinet.pl
Punkt Obsługi Mieszkańców w Millenium Hall / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jeśli zamierzacie w okresie świątecznym załatwiać jakieś sprawy urzędowe w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w galeriach handlowych, sprawdźcie jak będą działać.

POM’y zlokalizowane są w Galerii Handlowej „Nowy Świat” (ul. Krakowska 20), Centrum Kulturalno-Handlowym "Millenium Hall" (al. Kopisto 1), Centrum Handlowym „Plaza Rzeszów” (al. Rejtana 65) oraz w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44).

W Wielki Piątek, tj. 18 kwietnia punkty będą czynne w godzinach 10.00 – 15.30. Z kolei w Wielką Sobotę (19 kwietnia) będą zamknięte.

Infolinia Urzędu Miasta Rzeszowa: 17 788-99-00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów na ul. Budziwojskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku na ul. Budziwojskiej. Zderzyły się tam trzy samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Rzeszów

W sobotę "Marsz Równości" w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W sobotę, 15 lipca ulicami Rzeszowa przejdzie IV Marsz Równości pod hasłem "Idziemy po równość i pokój". W związku z przemarszem uczestników, całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną fragmenty ulic

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO już zadaszona. Prace idą zgodnie z harmonogramem [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja warta prawie 12 milinów złotych ma być gotowa w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Marma 32. Rajd Rzeszowski już za miesiąc

RZESZÓW. Zawodnicy będą mieli do pokonania 11 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 150 km. 

Rzeszów

Street Food Festival. W lipcu foodtrucki zaparkują w Galerii Nowy Świat

RZESZÓW. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza Rodzinna Akademia Czasu Wolnego, czyli cykl wydarzeń plenerowych dla dzieci i rodziców

RZESZÓW. Rodzinna Akademia Czasu Wolnego zawita w sezonie wakacyjnym na rzeszowskie place zabaw, boiska i parki.

Rzeszów

Poranna kolizja 5 aut w Rzeszowie

RZESZÓW. Pięć samochodów zderzyło się dziś rano na al. Armii Krajowej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawczyni kolizji, 46-letnia mieszkanka Rzeszowa, została ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

Reklama