Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Jak będą czynne Punkty Obsługi Mieszkańców w okresie świątecznym?

Dodano: /

Punkt Obsługi Mieszkańców w Millenium Hall / fot. Archiwum RESinet.pl
Punkt Obsługi Mieszkańców w Millenium Hall / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jeśli zamierzacie w okresie świątecznym załatwiać jakieś sprawy urzędowe w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w galeriach handlowych, sprawdźcie jak będą działać.

POM’y zlokalizowane są w Galerii Handlowej „Nowy Świat” (ul. Krakowska 20), Centrum Kulturalno-Handlowym "Millenium Hall" (al. Kopisto 1), Centrum Handlowym „Plaza Rzeszów” (al. Rejtana 65) oraz w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44).

W Wielki Piątek, tj. 18 kwietnia punkty będą czynne w godzinach 10.00 – 15.30. Z kolei w Wielką Sobotę (19 kwietnia) będą zamknięte.

Infolinia Urzędu Miasta Rzeszowa: 17 788-99-00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Komunikacja miejska w Rzeszowie wraca do normalności

RZESZÓW. Od 1 czerwca zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Ograniczone pozostaną kursy linii nr  „53”. Z kolei kursy linii „3”, „22” i „20” ulegną korekcie.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Akcelerator Technologiczny ConceptLab

RZESZÓW. Otwarcie akceleratora ogłoszono podczas internetowej konferencji, która odbyła się 21 maja.

Rzeszów

Znamy rozkład lotów na trasie Warszawa - Rzeszów

RZESZÓW. Połączenia będą realizowane od 1 czerwca br.

Rzeszów

Od 25 maja otwarte szkoły w Rzeszowie

RZESZÓW. Od poniedziałku, 25 maja br. uczniowie klas I-III mogą uczestniczyć w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych. Będą również konsultacje dla uczniów klas VIII.

Rzeszów

Koronawirus. Od kilku tygodni brak nowych zakażeń w Rzeszowie. Na Podkarpaciu stabilnie

PODKARPACIE. Kolejny dzień bez nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. W samym Rzeszowie nowych zakażeń nie odnotowano od 22 kwietnia.

Rzeszów

Rzeźba Jana Pawła II wkrótce stanie w Parku Papieskim. Wybrano wykonawcę

RZESZÓW. Na terenie Parku Papieskiego, w miejscu pamiątkowego głazu już wkrótce stanie pomnik Jana Pawła II. Miasto wybrało właśnie wykonawcę inwestycji.

Rzeszów

Policjanci na rowerach patrolują ulice i tereny rekreacyjne w Rzeszowie

RZESZÓW. Będą m.in. czuwać na bezpieczeństwem rowerzystów oraz kontrolować przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Rzeszów

Podpisano list intencyjny w sprawie budowy monorail w Rzeszowie

​RZESZÓW. Ratusz podjął kolejny krok w sprawie budowy elektrycznej kolejki jednotorowej w Rzeszowie.

Reklama