RZESZÓW. W tym roku uczniowie z województwa podkarpackiego jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczną ferie zimowe. Międzysemestralna przerwa potrwa od 16 do 27 stycznia 2023 r. Jak w tym czasie będą kursowały autobusy komunikacji miejskiej w Rzeszowie?
Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w okresie ferii zimowych komunikacja miejska w dni robocze będzie realizowana wg rozkładu roboczego pozaszkolnego, czyli jak w dni powszednie wolne od nauki szkolnej.
RZESZÓW. OMZRiK informuje, że Prokuratura w Rzeszowie zapowiedziała skierowanie do sądu aktu oskarżenia z powodu popełnienia przestępstwa z art. 157 par. 2 kk.
RZESZÓW. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz