Rzeszów - Poniedziałek, 30.06.2025
Reklama

Jak zarządzać sobą w czasie? Poznaj projekt szóstki uczniów z II i I LO w Rzeszowie

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Projekt „Zawsze na Czasie” ma na celu edukację w zakresie zarządzania swoim czasem. Zdążyli już przeprowadzić trzy serie wykładów. Twórcami inicjatywy jest szóstka uczniów z dwóch rzeszowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Projekt społeczny „Zawsze na Czasie” został zrealizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” przez szóstkę uczniów z I i II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Dotychczas zdążyli zorganizować trzy serie wykładów (28.02, 01.03 oraz 08.03) w I LO oraz warsztaty organizacyjne 18 marca w IX LO.

Uczestnicy wydarzeniami mieli okazję posłuchać wykładu na temat organizacji czasu, wziąć udział w grze integracyjnej oraz uczestniczyć w konkursie: „Czego można się na nich spodziewać? Oczywiście sporej dawki zabawy i integracji przy pracy w grupach, ale także edukacji na temat dobrej organizacji podczas wykładu pani pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Ponadto na warsztatach jest możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są vouchery do różnych ciekawych obiektów na terenie Rzeszowa” – wyjaśnia Anita Biela, współautorka projektu.
Reklama
Uczniom w realizacji wykładów pomagają studenci WSIiZ oraz Dorota Dominik, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie. Postępy projektu „Zawsze na Czasie” możemy śledzić na ich facebookowym profilu.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powstała rzeszowska mapa murali i graffiti

RZESZÓW. W „Rzeszowskiej mapie murali i graffiti” znajdziecie 35 prac w różnych lokalizacjach na terenie miasta. Każda zawiera obszerny opis z audiodeskrypcją i fotografie.

Rzeszów

Przy Żwirowni powstanie osiedle z plażą, promenadą i mini portem. Ruszyła sprzedaż mieszkań

RZESZÓW. Plaża, molo, strefa spacerowa, wybieg dla psów i mini port – to tylko niektóre z atrakcji, z jakich będą mogli korzystać mieszkańcy osiedla „Panorama Kwiatkowskiego”. 112 mieszkań jest już w sprzedaży.

Rzeszów

Urząd Miasta Rzeszowa przedłuża ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców

RZESZÓW. Ze względu na sytuację epidemiczną ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa i jednostkach organizacyjnych miasta zostają przedłużone do 30 kwietnia 2021 r.

Rzeszów

W czwartek radiowa debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. W czwartek, 22 kwietnia radio RMF FM organizuje debatę z udziałem kandydatów na prezydenta miasta Rzeszowa. Debata rozpocznie się o godz. 12:00.

Rzeszów

Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. 22 kwietnia 2021 r. na dedykowanej platformie Grip odbędzie się Dzień Otwarty organizowany w ramach akcji kierowany do licealistek z całej Polski

Rzeszów

Areszt dla 20-latka z Rzeszowa za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Policjanci znaleźli przy 20-letnim mieszkańcu Rzeszowa blisko 200 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Rzeszów

W środę otwarcie pierwszego sklepu Aldi w Rzeszowie

RZESZÓW. Sklep w Rzeszowie będzie drugim Aldi na Podkarpaciu i 170 w Polsce. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano liczne promocje.

Rzeszów

Przy ul. Litewskiej powstanie nowy Środowiskowy Dom Samopomocy

RZESZÓW. Miasto ogłosiło już przetarg na roboty budowlane. Będzie to pierwsza tego typu placówka w Rzeszowie.

Reklama