Rzeszów - Wtorek, 24.02.2026
Reklama

Jechał pod prąd ulicą Lwowską. Miał ponad 2 promile

Dodano: 31.03.2022 r.

Archiwum KMP Rzeszów
Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który jechał pod prąd ulica Lwowską. Okazało się że był pijany. Miał ponad 2 promile. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 22:00. Z relacji świadków wynikało, że jeden z nich wyjeżdżając z pobliskiej restauracji zauważył toyotę jadącą pod prąd ul. Lwowską w kierunku ronda Pobitno. Świadek zawiadomił policjantów i pojechał w kierunku ronda, obserwując kierowcę toyoty. W tym samym czasie, jadący prawidłowo pojazdem służbowym żołnierz, zauważył toyotę i zablokował jej drogę.

Toyotą kierował 38-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a on sam trafił do izby wytrzeźwień. Toyota została przekazana właścicielowi.

38-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Strajk kobiet: Dziś blokady ulic w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przed nami gorący tydzień” - organizatorzy strajków kobiet zapowiedzieli kolejne protesty na Podkarpaciu. Dziś planują m.in. zablokować Rzeszów.

Rzeszów

92 projekty w ramach RBO na 2021 rok. Ruszyło głosowanie

RZESZÓW. Jakie projekty zostaną zrealizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego w 2021 roku? O tym zdecydują mieszkańcy w procesie głosowania, które już się rozpoczęło.

Rzeszów

Mieszkańcy Rzeszowa chętnie wrzucają nakrętki do metalowych serc

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia postawiono już cztery metalowe pojemniki w kształcie serca, do których mieszkańcy mogą wrzucać plastikowe nakrętki, wspierając w ten sposób osoby potrzebujące.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegarki przestawiamy z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu linii...

Rzeszów

Wszystkich Świętych 2020. Jak pojadą autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku ZTM uruchomi dodatkowe linie specjalne, które ułatwią dojazd do cmentarzy. Większość autobusów specjalnych będzie kursowała co 10 min.

Rzeszów

FOTO. Strajk rolników w Rzeszowie. Utrudnienia na obwodnicy

RZESZÓW. Od rana traktory wjeżdżają do Rzeszowa. O godz. 11:00 protestujący rolnicy zgromadzą się przed Urzędem Wojewódzkim.

Rzeszów

Odwołana wystawa fotografii Chrisa Niedenthala odbędzie się w innym miejscu

RZESZÓW. Dyrekcja rzeszowskiego „plastyka” odwołała wystawę fotografii Chrisa Niedenthala. Organizatorzy znaleźli nowe miejsce.

Rzeszów

MKS zawiesza część kursów

RZESZÓW. W związku z wprowadzeniem od 16 października br. nauki zdalnej w szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych, autobusy MKS będą kursować z ograniczeniami.

Reklama