Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Jechał pod prąd ulicą Lwowską. Miał ponad 2 promile

Dodano: 31.03.2022 r.

Archiwum KMP Rzeszów
Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który jechał pod prąd ulica Lwowską. Okazało się że był pijany. Miał ponad 2 promile. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 22:00. Z relacji świadków wynikało, że jeden z nich wyjeżdżając z pobliskiej restauracji zauważył toyotę jadącą pod prąd ul. Lwowską w kierunku ronda Pobitno. Świadek zawiadomił policjantów i pojechał w kierunku ronda, obserwując kierowcę toyoty. W tym samym czasie, jadący prawidłowo pojazdem służbowym żołnierz, zauważył toyotę i zablokował jej drogę.

Toyotą kierował 38-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a on sam trafił do izby wytrzeźwień. Toyota została przekazana właścicielowi.

38-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

32-latka z Rzeszowa z papierosami bez akcyzy. W trakcie przeszukania jej domu znaleziono także marihuanę

RZESZÓW. Szacunkowa wartość ujawnionej kontrabandy wynosi łącznie ok. 50 tys. zł.

Rzeszów

Darmowe bilety dla dzieci i młodzieży. Co zrobić, aby przedłużyć ulgę?

RZESZÓW. Aby starać się ponownie o prawo do ulgi należy przedstawić te same dokumenty co w poprzednim roku.

Rzeszów

Zamknięcie przejazdu pod wiaduktem na ul. Batorego. Informacje dla kierowców i pieszych

RZESZÓW. W poniedziałek, od godz. 10.00 rozpocznie się rozbiórka wiaduktu przy ul. Batorego w Rzeszowie.

Rzeszów

Linia nr 50 nie zostanie przywrócona. Powodem są problemy na jednym z remontowanych odcinków

RZESZÓW. W związku z przeciągającymi się pracami na jednym z odcinków, mieszkańcy Zalesiu muszą uzbroić się w cierpliwość.

Rzeszów

Co dalej z wiaduktem łączącym ul. Hoffmanowej z ul. Wyspiańskiego?

RZESZÓW. Pojawiła się koncepcja zakładająca przejazd od ul. Pułaskiego.

Reklama