Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Jedna z nagród na gali Mobile Trends Awards powędrowała do rzeszowskiej firmy

Dodano:

fot. Facebook: Mobile Trends
fot. Facebook: Mobile Trends
RZESZÓW. Gra „Ski Jump Challenge” rzeszowskiej firmy Simplicity Games, zdobywa główną nagrodę w kategorii „Rozrywka” na gali Mobile Trends Awards. Firma zdobywa również nominację w tej samej kategorii za grę „Czółko”.

7 marca 2019 roku po raz ósmy wręczono nagrody Mobile Trends Awards za projekty, kampanie i rozwiązania mobilne, które w poprzednim roku zasłużyły na miano najlepszych.

Statuetki MTA odebrali zwycięzcy w 10 kategoriach, wybrani przez Kapitułę Konkursową obradach zorganizowanych na początku lutego. Zwycięzcą w kategorii Rozrywka zostało rzeszowskie studio Simplicity Games ze swoją grą: Ski Jump Challenge.

„Ski Jump Challenge” jest kolejną propozycją studia Simplicity Games. Wcielamy się w niej w skoczka narciarskiego. Stajemy do walki z naszymi znajomymi oraz innymi graczami z całego świata. Grę na smartfony z systemem Android oraz iOS pobrało w sumie ponad 2 miliony użytkowników.
Reklama
W rankingu najpopularniejszych gier Google, aż cztery aplikacje firmy Simplicity Games znajdują się w czołowej setce.  Można tam znaleźć gry: „Fortuna na Okrągło”, „Państwa Miasta” czy „Zgadnij co to?”.

Mobile Trends Awards odbyło się po raz ósmy 7 i 8 marca w Krakowie. Wydarzenie skierowane jest do ekspertów branży mobile. W tegorocznej konferencji uczestniczyło  ponad 300 osób i prawie 30 prelegentów występujących w sześciu blokach tematycznych.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyły zapisy do Klubu Kibica Asseco Resovii

RZESZÓW. SSPS Resovia świętuje w tym sezonie 15-lecie swojej działalności.

Rzeszów

Ze stawu w Niechobrzu wyłowiono ciało mężczyzny. To poszukiwany 35-latek

RZESZÓW. 35-latek przebywał nad stawem razem z kolegą, z którym wcześniej pił alkohol.

Rzeszów

Ratusz wciąż walczy o ceny prądu z PGE Obrót. Sprawa dotyczy spółek komunalnych

RZESZÓW. Premier Mateusz Morawiecki o ustosunkowanie się do zarzutów Ratusza poprosił Ministra Energii.

Rzeszów

Burze z gradem w Rzeszowie. Jest ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia

RZESZÓW, PODKARPACIE. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30 mm do 50 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h.

Rzeszów

Na ul. Szopena toyota uderzyła w drzewo

Jak wstępnie ustaliła Policja, do wypadku doszło około godz. 10:36.

Rzeszów

Niewykluczone, że na Al. Sikorskiego pojawi się kolejna sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w sprawie wystąpi do Komendy Miejskiej Policji.

Reklama