Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Jedna ze świątecznych iluminacji ma szansę zostać w mieście na dłużej

Dodano: 07.02.2020 r.

RZESZÓW. Iluminacja świąteczna na rondzie pozostanie z mieszkańcami na dłużej. Miasto negocjuje z formą Multidekor jego wykup.

Napisz „Rzeszów”, który znajduje się na rondzie im. Jana Pawła II na os. 1000-lecia, może już na stałe zagościć w przestrzeni miejskiej.

„Trwają negocjację z wykonawcą, żeby zostawić ten napis” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Atrakcja miałaby pozostać na stałe w aktualnej lokalizacji. Sprawa nie jest jeszcze pewna, gdyż aktualnie ratusz prowadzi negocjację z firmą Multidekor, która jest właścicielem napisu.

„Jak na razie wykonawca chce za dużej kwoty” – dodaje Agnieszka Siwak-Krzywonos. Jeżeli udałoby się wypracować kompromis, to z napisu znikną jedynie świąteczne symbole.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

50 kamer internetowych dla rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Dziesięć szkół podstawowych w Rzeszowie otrzyma kamery internetowe FullHD z wbudowanymi mikrofonami, które mają ułatwić naukę zdalną.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę z Centrum Medycznym MEDYK

RZESZÓW. Od 1 grudnia br., na terenie uczelni zacznie działać przchodnia akademicka. 

Rzeszów

Na stacji Rzeszów Główny testują windy i ruchome schody. Wielka inwestycja na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy przebudowie stacji Rzeszów Główny idą szybciej niż zakładano.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Kamieniu. Nie żyje 85-letnia piesza

RZESZÓW. Po godz. 6:00 w Kamieniu doszło do potrącenia 85-letniej kobiety. Piesza zginęła na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Rzeszów

Dwoje mieszkańców Rzeszowa oszukanych metodą "na policjanta"

RZESZÓW. 80-letni mężczyzna i 61-letnia kobieta – mieszkańcy Rzeszowa -  padli ofiarą oszustów. Policjanci apelują o rozwagę.

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na pandemię, obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą miały skromniejszy charakter.

Rzeszów

W rejonie Lisiej Góry powstanie szalet miejski?

RZESZÓW. „W imieniu mieszkańców Rzeszowa, tak licznie wypoczywających na terenach rekreacyjnych w pobliżu Lisiej Góry, proszę o postawienie toalety kontenerowej” – interpeluje radna Miasta Rzeszowa, Danuta Solarz.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Reklama