Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Jeszcze w marcu prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 20.03.2026 r. / Redakcja

Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa
Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa

RZESZÓW. Pod koniec marca odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu „Rzeszów To My”. Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Zawiszy Czarnego oraz Zwięczyca.

Wydarzenie zaplanowano na 26 marca 2026 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 przy ul. Beskidzkiej 5 w Rzeszowie.

Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 – dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
– przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców
– informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
– stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 – początek spotkania

Godz.: 19:00 – zakończenie spotkania

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców osiedli Zawiszy Czarnego i Zwięczyca do aktywnego udziału w spotkaniu oraz zgłaszania swoich uwag i potrzeb bezpośrednio przedstawicielom miasta.

Chętne osoby, mogą uzupełnić anonimową ankietę na temat działań na osiedlach. Dostępna jest ona po adresem: https://forms.office.com/e/2nD3E5RaGE


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiany na rondzie Pobitno. Miasto szuka projektanta

RZESZÓW. Miasto szuka firmy, która wykona projekt przebudowy ronda Pobitno. - Aby usprawnić i upłynnić ruch powstaną tam przede wszystkim dodatkowe, alternatywne pasy ruchu – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Wstępne wizualizacje drogi, która połączy ul. Warszawską z ul. Krakowską

RZESZÓW. Biuro Prasowe Urząd Miasta Rzeszowa opublikowało wstępne wizualizacje łącznika ul. Warszawskiej z ul. Krakowską. We wtorek podpisano umowę z wykonawcą inwestycji, firmą Strabag. Nowa droga ma być gotowa w maju 2029...

Rzeszów

Ujrzeli światło w tunelu… Karpatka przebiła północną ścianę wzgórza Grochowiczna [VIDEO]

RZESZÓW. Dziś miał miejsce historyczny moment przy budowie pierwszego tunelu na Podkarpaciu, który powstaje na S19 Rzeszów Południe – Babica. Maszyna TBM Karpatka przebiła się na północną stronę wzgórza Grochowiczna. Wydarzenie było...

Rzeszów

Kolejne lodowisko w Rzeszowie już działa

RZESZÓW. 9 grudnia 2025 r. rozpoczął się sezon łyżwiarski na lodowisku w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall. Ślizgawka jest czynna codziennie od 10:00 do 21:00. To kolejne miejsce dla miłośników jazdy na lodzie...

Rzeszów

Utrudnienia w ruchu na ul. Pańskiej i Słoneczny Stok w Rzeszowie

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poinformowała o utrudnieniach w ruchu, jakie spodziewane są na ul. Pańskiej i Słoneczny Stok w związku z prowadzonymi tam pracami drogowymi.

Rzeszów

Zderzenie dwóch aut na ul. Podkarpackiej. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu doprowadziło do wypadku, który miał miejsce na ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów obrażeń doznały dwie osoby. Policjanci apelują o ostrożną jazdę i stosowanie się...

Rzeszów

Nowa droga połączy ul. Warszawską z ul. Krakowską. Rusza jedna z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Dzisiaj podpisano umowę z firmą Strabag na realizację strategicznej inwestycji drogowej w formule „Zaprojektuj i wybuduj”. Nowa droga połączy ulicę Warszawską z terenami strefy Dworzysko i ulicą Krakowską, tworząc nowy układ...

Rzeszów

Inwestycja w bezpieczeństwo na lotnisku w Jasionce. Podpisano umowę

RZESZÓW/JASIONKA. 11 mln zł będzie kosztować modernizacja systemu kontroli bezpieczeństwa w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów. 3 grudnia podpisano umowę z wykonawcą. Adam Hamryszczak: „Ta inwestycja to kolejny krok w kierunku...

Reklama