Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Jeszcze w marcu prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 20.03.2026 r. / Redakcja

Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa
Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa

RZESZÓW. Pod koniec marca odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu „Rzeszów To My”. Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Zawiszy Czarnego oraz Zwięczyca.

Wydarzenie zaplanowano na 26 marca 2026 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 przy ul. Beskidzkiej 5 w Rzeszowie.

Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 – dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
– przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców
– informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
– stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 – początek spotkania

Godz.: 19:00 – zakończenie spotkania

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców osiedli Zawiszy Czarnego i Zwięczyca do aktywnego udziału w spotkaniu oraz zgłaszania swoich uwag i potrzeb bezpośrednio przedstawicielom miasta.

Chętne osoby, mogą uzupełnić anonimową ankietę na temat działań na osiedlach. Dostępna jest ona po adresem: https://forms.office.com/e/2nD3E5RaGE


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W rejonie C.H. Nowy Świat zamontowano sygnalizację świetlną

RZESZÓW. Sygnalizacja świetlna została zamontowana na przejściu dla pieszych prowadzącym z parkingu centrum handlowego na ul. Karola Lewakowskiego

Rzeszów

Parking dla klientów ZUS-u w Rzeszowie będzie czasowo zamknięty

RZESZÓW. Utrudnienia związane są z planowanym remontem.

Rzeszów

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie ma cztery nowe hybrydy [FOTO]

RZESZÓW. „Uważam osobiście, że nasza policja działa doskonale. Jako miasto wspomagamy policję” – mówił Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Ruszył przetarg na remont dirtparku

RZESZÓW. Prace powinny zostać wykonane do 21 dni od dnia podpisania umowy z Ratuszem.

Rzeszów

Podczas obrad Sejmiku rozmawiano m.in. o współpracy z rumuńskim regionem i infrastrukturze drogowej

RZESZÓW, PODKARPACIE. Radni jednomyślnie zagłosowali za uchwałą wprowadzającą zmiany w budżecie województwa na 2019 r.

Rzeszów

Umowa na odmulenie rzeszowskiego zalewu podpisana „pomimo podkładania nóg”

RZESZÓW. Odmuleniem zalewu zajmie się krajowe konsorcjum firm.

Reklama