Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Jeszcze w marcu prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 20.03.2026 r. / Redakcja

Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa
Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa

RZESZÓW. Pod koniec marca odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu „Rzeszów To My”. Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Zawiszy Czarnego oraz Zwięczyca.

Wydarzenie zaplanowano na 26 marca 2026 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 przy ul. Beskidzkiej 5 w Rzeszowie.

Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 – dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
– przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców
– informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
– stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 – początek spotkania

Godz.: 19:00 – zakończenie spotkania

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców osiedli Zawiszy Czarnego i Zwięczyca do aktywnego udziału w spotkaniu oraz zgłaszania swoich uwag i potrzeb bezpośrednio przedstawicielom miasta.

Chętne osoby, mogą uzupełnić anonimową ankietę na temat działań na osiedlach. Dostępna jest ona po adresem: https://forms.office.com/e/2nD3E5RaGE


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W PCN „Łukasiewicz” powstanie System Szkół Partnerskich. 75 szkół przystąpiło do projektu

RZESZÓW. Na dzień dzisiejszy do Systemu Szkół Partnerskich zgłosiło 75 szkół, docelowo będzie ich ok. 100.

Rzeszów

7,6 mln zł za rozbudowę budynku AL Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska planuje rozbudowę budynku AL. Roboty budowlane miałyby się rozpocząć najpóźniej w marcu, a na samą inwestycje zamierzają przeznaczyć 7,6 mln zł.

Rzeszów

Rozpoczął się cykl spotkań traktujących o Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. O Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej rozmawiano w Urzędzie Marszałkowskim.

Rzeszów

Protest w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Pracownicy są niezadowoleni z płac

RZESZÓW. Pracownicy manifestują swoje niezadowolenie z niskich płac nosząc żółte wstążki na znak ogólnopolskiego protestu.

Rzeszów

21 stycznia rozpoczną się konsultacje w sprawie zmiany granic Rzeszowa

RZESZÓW. Decyzje o zmianie granic zapadną do końca lipca.

Rzeszów

W sobotę uruchomią syreny alarmowe

RZESZÓW. Syreny zabrzmią 19 stycznia o godzinie 12.00.

Rzeszów

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

RZESZÓW. O poszukiwaniach 25-latka informowaliśmy w środę. 

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Reklama