Jolanta Kaźmierczak nie jest już zastępcą Prezydenta Rzeszowa
Dodano: 14.02.2024 r.
Jolanta Kaźmierczak / źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek przyjął rezygnację Jolanty Kaźmierczak z funkcji zastępcy Prezydenta Miasta Rzeszowa z dniem 14 lutego 2024 r. Wiceprezydentem Rzeszowa była od połowy 2021 roku.
Jako Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa, Jolanta Kaźmierczak sprawowała bezpośredni nadzór nad takimi wydziałami urzędu i jednostkami organizacyjnymi miasta jak: Wydział Komunikacji, Wydział Geodezji, Wydział Klimatu i Środowiska, Wydział Zamówień Publicznych, Wydział Gospodarki Komunalnej, Biuro Gospodarki Mieniem Miasta Rzeszowa, Miejska Administracja Targowisk i Parkingów w Rzeszowie.
„W trakcie swojej kadencji, Pani Jolanta Kaźmierczak wniosła znaczący wkład w rozwój naszego miasta. Przykładem Jej inicjatyw niech będą m.in. porozumienie w sprawie budowy siedziby Sądu Okręgowego w Rzeszowie przy ul. Dołowej, zakup przez miasto Kina Zorza, zmiana strategii przydzielania lokali komunalnych czy uregulowanie spraw własnościowych Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Także inicjatywy ekologiczne, jak programy „Czyste powietrze” „Ciepłe Mieszkanie” czy walka ze smogiem.” – czytamy w komunikacie nadesłanym przez biuro prasowe Kancelarii Prezydenta Miasta Rzeszowa.
Obowiązki dotychczasowej wiceprezydent przejął Prezydent Miasta Rzeszowa.
RZESZÓW. Stanowisko ds. profilaktyki zostało rozbudowane o samoobsługowy punkt, w którym można już wykonywać badania określające ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne.
RZESZÓW. Od grudnia br. Ratusz wprowadza podwyżki dla najmniej zarabiających oraz najbardziej zaangażowanych pracowników urzędu i jednostek organizacyjnych.
RZESZÓW. 143 km/h to prędkość bmw pędzącego wczoraj ulicą Sikorskiego, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 21-letni kierowca auta był pod wpływem alkoholu, a samochód miał niesprawne hamulce.
Do 16 grudnia można wesprzeć fundację Felineus w jej staraniach o otrzymanie zwierzakobusa, specjalnego pojazdu do przewożenia chorych czworonogów. Wystarczy złotówka.
RZESZÓW. Kilkudziesięciu społeczników, działaczy i sportowców wzięło udział w piątkowym spotkaniu organizacyjnym Społecznej Rady Sportu w Rzeszowie. Pierwsze posiedzenie rady planowane jest na styczeń.
RZESZÓW. Od dziś w poniedziałki placówki ZUS będą otwarte do 17, o godzinę krócej niż do tej pory. Zmiana ma obowiązywać do końca marca. W pozostałe dni obsługa klientów będzie odbywać bez...
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz