Rzeszów - Sobota, 02.05.2026
Reklama

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

Dodano: 21.10.2021 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Rzeszowska pijalnia czekolady to inicjatywa dwukrotnego Mistrza Polski Cukierników, Mirosława Pelczara. To już trzeci tego rodzaju lokal na Podkarpaciu, po Sanoku i Korczynie. Pijalnia zlokalizowana w Millenium Hall, na miejscu dawnego klubu LUKR, będzie jednak zupełnie wyjątkowa.

Przede wszystkim na amatorów słodkości czekać będzie największa w kraju, wysoka na 2,5 m, czekoladowa fontanna. Inne atrakcje to m.in. specjalny taśmociąg, który automatycznie dostarczał będzie czekoladę, pokaźnych rozmiarów makieta kolejowa, latający pod sufitem model samolotu czy 100-letni wyjątkowy samochód Willys Whippet.
Specjalną atrakcją rzeszowskiej pijalni będzie także zlokalizowana w jej wnętrzu palmiarnia, w której, dzięki odpowiedniej oprawie dźwiękowej, będzie można delektować się czekoladowymi przysmakami w otoczeniu rodem z prawdziwiej dżungli.
Reklama

Pijalnia czekolady M. Pelczar Chocolatier otwarta będzie codziennie w godzinach od 10 do 21.

Mamy dla Was kilka zdjęć ze środka, fot. Bogdan / RESinet.pl

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na lotnisku w Jasionce stanie urządzenie do wykrywania koronawirusa

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka jako pierwsze lotnisko regionalne przetestuje innowacyjną technologię wykrywania zakażeń wirusem SARS-CoV-2.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W czwartek utrudnienia w ruchu na moście Narutowicza

RZESZÓW. W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej na moście Narutowicza, w czwartek (13 maja) wystąpią tam utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Nowy kierunek studiów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Od nowego roku akademickiego na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej zostaną uruchomione studia inżynierskie na kierunku elektromobilność.

Rzeszów

Ukradł lichtarz z kościoła farnego. Został złapany przez wiernych

RZESZÓW. 38-letni mężczyzna ukradł lichtarz z ołtarza w kościele farnym. Podczas próby ucieczki, złodziej został ujęty przez wiernych. Okazało się, że był pijany – miał ponad 2,6 promila. Dziś usłyszy zarzuty.

Rzeszów

Wykładowca WSIiZ o kolonizacji Marsa w prestiżowym czasopiśmie naukowym "Science"

RZESZÓW. Tekst „The biologically optimized spacefarer” powstał na zaproszenie redakcji magazynu.

Rzeszów

"A[u]kcja Trzy Serca". Studenci Politechniki Rzeszowskiej zbierają na pomoc dla Milenki

RZESZÓW. Już po raz szósty studenci z Politechniki Rzeszowskiej organizują aukcję charytatywną na rzecz chorego dziecka. Tym razem pomocy potrzebuje Milenka, która zmaga się wieloma chorobami.

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej. Zwiększony limit pasażerów i powrót "ciepłego guzika"

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu. Zwiększony zostaje również limit pasażerów.

Rzeszów

Ewa Leniart chce tańszej komunikacji miejskiej. Proponuje "bilet 365"

RZESZÓW. Ewa Leniart chce wprowadzić  w Rzeszowie roczny „bilet 365”. Zadeklarowała również integrację komunikacji miejskiej z innymi środkami transportu.

Reklama