Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Karambol na S19 w Jasionce. 5 osób trafiło do szpitala

Dodano: 25.06.2026 r. / Redakcja

Zderzenie sześciu pojazdów na S19 w Jasionce - 24.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Zderzenie sześciu pojazdów na S19 w Jasionce - 24.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

JASIONKA. Sześć pojazdów zderzyło się wczoraj na drodze ekspresowej S19 w Jasionce. W wypadku rannych zostało pięć osób. Utrudnienia w ruchu trwały od późnych godzin nocnych.

Informacja o wypadku dotarła do miejskiego dyżurnego około godz. 16:00. Na miejsce zdarzenia skierowano policyjne patrole oraz ekipę wypadkową ruchu drogowego komendy miejskiej, które ustaliły wstępne przyczyny zdarzenia.

Z ustaleń wynika, że 51-letni kierowca dostawczego Mercedesa, jadąc prawym pasem ruchu S19 w kierunku Rzeszowa, najprawdopodobniej nie zachował odpowiedniej odległości od jadącego przed nim Chevroleta i najechał na jego tył. Następnie Chevrolet uderzył w Forda, a ten w ciężarowego Dafa. Daf z kolei zderzył się ze Skodą, która uderzyła jeszcze w Renault.

W karambolu rannych zostało pięć osób - czworo pasażerów Chevroleta i kierowca Forda.

Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Służby pracowały na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych. Utrudnienia w ruchu zakończyły się około godz. 23:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów wywalczyły brąz

RZESZÓW. Reprezentantki stolicy województwa podkarpackiego swój ostatni mecz wygrały po tie-breaku.

Rzeszów

Nowoczesna stacja Rzeszów Główny i nie tylko. Ponad 2 mld zł. na inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

RZESZÓW. W Rzeszowie 30 kwietnia 2019 r. odbyła się konferencja” Inwestycje kolejowe na Podkarpaciu”. 

Rzeszów

Trwają przygotowania do sezonu letniego na basenach otwartych i Żwirowni

RZESZÓW. Najprawdopodobniej już na początku czerwca mieszkańcy będą mogli skorzystać z otwartych basenów i Żwirowni.

Rzeszów

10 maja dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Spotkanie rozpocznie się  w godzinach od 9.00 do 17.00. 

Rzeszów

Blinkee.city powraca, tym razem z hulajnogami. Znamy cennik usług

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Do dyspozycji mieszkańców jest 80 rowerów, 20 skuterów elektrycznych i 50 hulajnóg”.

Rzeszów

Miasto decyduje się na sprzedaż ponad 110 letniej kamienicy

RZESZÓW. Koszt jej przebudowy jest za duży dla miasta, choć początkowo planowano jej remont.

Rzeszów

Zlikwidowano nielegalną wytwórnie tytoniu. Zatrzymano dwóch rzeszowiaków

RZESZÓW. Trzy osoby zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty popełnienia przestępstwa skarbowego.

Reklama