Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Kiermasz Ogrodniczy przed G2A Arena

Dodano: 11.06.2021 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW/JASIONKA. W dniach 12-13 czerwca br. w godzinach 9:00 – 17:00 przed obiektem G2A Arena, na wprost lotniska w Jasionce pod Rzeszowem odbędzie się Kiermasz Ogrodniczy, na którym będzie można zapoznać się z trendami ogrodniczymi na rok 2021, zakupić sadzonki, krzewy ozdobne, trawy czy środki i akcesoria do pielęgnacji ogrodu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 
W trakcie dwóch dni wystawcy z branży ogrodniczej zaprezentują szeroką gamę produktów dedykowanych roślinom, a przede wszystkim ogrodom. Nie zabraknie traw, roślin, kwiatów, krzewów, sadzonek i cebulek, które świetnie będą się prezentować w ogrodzie. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć nowe rozwiązania nawadniające ogrody, jak i zakupić sprzęt, akcesoria i meble ogrodowe. 
 
Ponadto w ramach Kiermaszu Ogrodniczego na uczestników wydarzenia czekają następujące atrakcje:
  • Mobilny Punkt Szczepień – w punkcie, którego organizatorem jest Centrum Medyczne MEDYK, wszyscy zainteresowani szczepieniem przeciwko COVID-19 na miejscu będą mieli możliwość rejestracji, badania i szczepienia. W Mobilnym Punkcie Szczepień będą realizowane szczepienia szczepionkami: Johnson & Johnson oraz Pfizer
  • G2A Arena – przystankiem dla Wawel Truck! Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie zabraknie. Towarzyszami podróży są zabawne Michałki i psotne żelkowe Smoki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy, zupełnie za darmo!
  • Spacer z Alpakami
  • Stoiska z lodami i słodyczami
  • Trampoliny z FlyPark Rzeszów
  • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań – na miejscu na Stosiku GUS każda osoba fizyczna będzie mogła się spisać, a osoby koordynujące spis udzielą wszelkich wskazówek.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zarząd województwa odpowiada władzom miasta ws. parkingu przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Sprawa najpewniej znajdzie swój finał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego trenera

RZESZÓW. Trener Zanini pracę w rzeszowskim klubie rozpocznie we wtorek.

Rzeszów

Rusza sprzedaż biletów semestralnych dla studentów

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna sprzedaż biletów semestralnych dla studentów.

Rzeszów

Asseco Resovia kolejny raz zawiodła. Trwa „marsz” w dół tabeli

RZESZÓW. Tym razem rzeszowianie ulegli w trzech szybkich setach Cerrad Enei Czarnym w Radomiu.

Rzeszów

Wczoraj w Rzeszowie policjanci eskortowali rodzącą kobietę

RZESZÓW. Nietypowo zakończyło się zatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej wczoraj w Rzeszowie na ul. Krakowskiej.

Rzeszów

Konflikt w „szpitalu na górce” przygasa

RZESZÓW. Związki zapewniają, że wprowadzony zostanie okres symbolicznych „100 dni spokoju”.

Rzeszów

Nauka poprzez pasję - rusza V edycja konkursu web.Master Podkarpacki

Młodzież i dzieci z naszego regionu po raz kolejny będą miały okazję do rywalizacji w konkursie dla młodych programistów – web.Master Podkarpacki.

Rzeszów

Rozpoczynają się zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Zapisy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letni 2020 rozpoczynają się 12 lutego.

Reklama