Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Kiermasz Ogrodniczy przed G2A Arena

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW/JASIONKA. W dniach 12-13 czerwca br. w godzinach 9:00 – 17:00 przed obiektem G2A Arena, na wprost lotniska w Jasionce pod Rzeszowem odbędzie się Kiermasz Ogrodniczy, na którym będzie można zapoznać się z trendami ogrodniczymi na rok 2021, zakupić sadzonki, krzewy ozdobne, trawy czy środki i akcesoria do pielęgnacji ogrodu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 
W trakcie dwóch dni wystawcy z branży ogrodniczej zaprezentują szeroką gamę produktów dedykowanych roślinom, a przede wszystkim ogrodom. Nie zabraknie traw, roślin, kwiatów, krzewów, sadzonek i cebulek, które świetnie będą się prezentować w ogrodzie. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć nowe rozwiązania nawadniające ogrody, jak i zakupić sprzęt, akcesoria i meble ogrodowe. 
 
Ponadto w ramach Kiermaszu Ogrodniczego na uczestników wydarzenia czekają następujące atrakcje:
  • Mobilny Punkt Szczepień – w punkcie, którego organizatorem jest Centrum Medyczne MEDYK, wszyscy zainteresowani szczepieniem przeciwko COVID-19 na miejscu będą mieli możliwość rejestracji, badania i szczepienia. W Mobilnym Punkcie Szczepień będą realizowane szczepienia szczepionkami: Johnson & Johnson oraz Pfizer
  • G2A Arena – przystankiem dla Wawel Truck! Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie zabraknie. Towarzyszami podróży są zabawne Michałki i psotne żelkowe Smoki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy, zupełnie za darmo!
  • Spacer z Alpakami
  • Stoiska z lodami i słodyczami
  • Trampoliny z FlyPark Rzeszów
  • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań – na miejscu na Stosiku GUS każda osoba fizyczna będzie mogła się spisać, a osoby koordynujące spis udzielą wszelkich wskazówek.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 1 października zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od najbliższego wtorku nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów czterech linii MPK. Ponadto drobnej zmianie ulegną również granice stref A i B.

Rzeszów

Utrudnienia na parkingu przy hali Podpromie w związku z meczem Resovii z Lechem Poznań

RZESZÓW. 200 miejsc postojowych na parkingu przy hali Podpromie, wyznaczono dla kibiców Lecha Poznań, którzy przyjadą prywatnymi samochodami na jutrzejszy mecz z Resovią.

Rzeszów

Festiwal biegowy w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę biegacze opanują miasto. Po raz 9. w Rzeszowie odbędzie się Festiwal Biegowy Pratt&Whitney. Na trasie biegu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Zmianie ulegną kursy niektórych autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

W szkole przy al. Rejtana będzie nowa winda

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku wymieniona zostanie winda i podnośnik w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy al. Rejtana. Koszt inwestycji to 368 tys. zł.

Rzeszów

Spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami dwóch osiedli

RZESZÓW. W najbliższy czwartek, 26 września 2024 r. odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu #RzeszówToMy. Tym razem Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami osiedli Kotuli i Krakowskiej – Południe.

Rzeszów

XIV Ogólnopolska Giełda Projektów „animacja+młodzież” po raz pierwszy w Rzeszowie

RZESZÓW. Ogólnopolska Giełda Projektów to coroczne wydarzenie organizowane przez Narodowe Centrum Kultury we współpracy z lokalnymi i regionalnymi partnerami, każdego roku w innym miejscu, skierowane do wszystkich przedstawicieli sektora kultury: pracowników domów...

Rzeszów

Kiermasz z okazji Święta Miodu na parkingu Urzędu Marszałkowskiego

RZESZÓW. W sobotę, 21 września w Rzeszowie odbędzie się XIX Podkarpackie Święto Miodu pod hasłem „Wczoraj, dziś i jutro pszczelarstwa na Podkarpaciu”.

Rzeszów

Świeże produkty od lokalnych producentów. Podkarpacki Bazarek już 21 września

RZESZÓW. Regionalne chleby i wędliny, smaczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić podczas sobotniego Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie.

Reklama