Rzeszów - Poniedziałek, 03.08.2026
Reklama

Kolbuszowa wyprzedza Majdan Królewski i Rzeszów w konkursie "Świeć się z Energą"

Dodano: 12.01.2024 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. To już ostatnie dni głosowania w wojewódzkim plebiscycie na najlepiej świątecznie przystrojone miasta w Polsce. Głosowanie trwa do 15 stycznia do godz. 12.00.

Na dzień 12 stycznia 2023 r. w rywalizacji w województwie podkarpackim prowadzi Kolbuszowa z 966 głosami. Daleko za nią plasują się Majdan Królewski (270 głosów) oraz Rzeszów (231 głosów).

Jak można zagłosować?

Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę internetową SwiecSie.pl, znaleźć swoje województwo a w nim miasto i kliknąć przycisk „Zagłosuj”. Po dokonaniu rejestracji, każdy użytkownik serwisu ma prawo oddać do 10 głosów co 24 godziny. Pule głosów można rozdysponować na więcej niż 1 kandydaturę. Pomoc swojemu faworytowi można również udostępniając link do strony z głosowaniem na swoim profilu w mediach społecznościowych i zachęcając znajomych do regularnego głosowania aż do ostatniego dnia akcji.

W plebiscycie zainicjowanym blisko 15 lat temu przez Energę z Grupy ORLEN do rozdysponowania jest w tym roku energooszczędny sprzęt o wartości 200 tys. zł. Trafi on do osób potrzebujących z aż 16 miast.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Radni Rzeszowa za okresową wypożyczalnią pojazdów elektrycznych. Będą także samochody?

RZESZÓW. Radni PiS przygotowali projekt uchwały mówiący o uruchomieniu całorocznej wypożyczalni rowerów miejskich.

Rzeszów

Ścieżka rowerowa przy ul. Lubelskiej zabrana bezprawnie? Znamy stanowisko Urzędu Marszałkowskiego

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski utrzymuje, że działał zgodnie z udzielonym pozwoleniem.

Rzeszów

Jest Koncepcja Programowa S19 na odcinku Rzeszów-Babica. Powstanie pierwszy tunel na Podkarpaciu

RZESZÓW. Przetarg w formule „projektuj-buduj” ma ruszyć w III kwartale br.

Rzeszów

Tereny przy ul. Żywicznej i Borowej pod zabudowę. Radni PiS chcieli zbudować tam aquapark

RZESZÓW. Projekt uchwały dotyczył sprzedaży siedmiu działek w rejonie ul. Borowej i Żywicznej o łącznej powierzchni 3,4 ha.

Rzeszów

O przeznaczeniu niewypłaconych pensji nauczycieli zadecydują dyrektorzy rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Czynny udział w strajku nauczycieli bierze 45 z 88 rzeszowskich szkół. 

Rzeszów

Od 29 do 30 kwietnia objazdy dwóch linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Utrudnienia potrwają od godz. 20.00 do 04.00.

Reklama