Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

Dodano: 26.03.2025 r. / Redakcja

Spotkanie z mieszkańcami z osiedli 1000 - lecia i Staromieście w Rzeszowie, fot. Grzegorz Bukała, Urząd Miasta Rzeszowa
Spotkanie z mieszkańcami z osiedli 1000 - lecia i Staromieście w Rzeszowie, fot. Grzegorz Bukała, Urząd Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami z cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się z mieszkańcami dwóch osiedli.

2 kwietnia 2025 r. Prezydent Rzeszowa będzie rozmawiał z mieszkańcami osiedli 1000-Lecia i Staromieście. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 przy ul. Skrajnej 1 (wejście od ul. Borowej) i rozpocznie się o godz. 16:00. Poniżej harmonogram:

Godz.: 16:00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa - przyjmowanie wniosków pisemnych od Mieszkańców - informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 Początek spotkania

Godz.: 19:00 Zakończenie

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca do wypełnienia internetowej ankiety i wskazania trzech mocnych i trzech słabszych stron osiedli 1000-Lecia i Staromieście. Informacje te będą pomocne przy wyborze tematów do omówienia podczas spotkania. Jak zaznacza UM Rzeszowa, ankieta jest anonimowa, wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie w formie zbiorczej.

Ankieta dostępna jest pod adresem: https://tiny.pl/9v4hnf7w


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa „odświeżanie” składu Asseco Resovii Rzeszów. Już czterech siatkarzy pożegnało się z zespołem

RZESZÓW. Jakub Jarosz, Mateusz Mika, Łukasz Kozub i David Smith nie będą w przyszłym sezonie reprezentować rzeszowskiego klubu.

Rzeszów

Na ul. Ciepłowniczej zatrzymano mężczyznę z bronią i amunicją

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa.

Rzeszów

Chodniki w miejscach gdzie mieszkańcy wydeptali ścieżki? Jest interpelacja radnych

RZESZÓW. Interpelacje wystosowali radni Rozwoju Rzeszowa: Witold Walawender i Daniel Kunysz.

Rzeszów

Renowacja parku na Zalesiu rozpocznie się w przyszłym roku

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku ruszy przetarg na projekt. 

Rzeszów

Sprawdź jak będą kursować autobusy komunikacji miejskiej od 1 do 5 maja

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w rozkładzie.

Rzeszów

Kolejny zawodnik żegna się z Asseco Resovią

RZESZÓW. Po tym jak rzeszowski klub opuścili Mateusz Masłowski i Dawid Dryja, zarząd zdecydował się pożegnać kolejnego zawodnika.

Rzeszów

Znamy trasę tegorocznej linii „Zobacz Rzeszów”. Pierwszy kurs już 3 maja

RZESZÓW. Trasa startuje z ul. Grottgera i poprzedzi ją pokaz ładowania autobusów.

Rzeszów

Ratusz ponownie ogłasza przetarg na projekt rozbudowy ul. Staroniwskiej

RZESZÓW. Poprzedni przetarg unieważniono, powodem takiej decyzji była proponowana przez wykonawcę kwota.

Reklama