Rzeszów - Niedziela, 26.10.2025
Reklama

Kolejne wakacyjne połączenia lotnicze z Jasionki

Dodano: 31.05.2021 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW/JASIONKA. Nowe połączenie do chorwackiego Splitu oraz przywrócenie popularnych lotów do Burgas  to najnowsze propozycje podrzeszowskiego lotniska na tegoroczne wakacje. Uzupełniają one wcześniej ogłoszone trasy krajowe – do Gdańska i Szczecina – oraz międzynarodowe połączenia z Zadarem i Newarkiem. Do Jasionki wracają również loty czarterowe do tureckiej Antalyi i Bodrum oraz Monastyru w Tunezji.
 
- Prezentowana dziś oferta lotów na sezon wakacyjny to efekt dobrej współpracy z naszym narodowym przewoźnikiem. Cieszę się, że LOT dostrzega potencjał rynkowy Podkarpacia proponując oczekiwane przez pasażerów słoneczne kierunki. Mimo głębokiego kryzysu całej branży spowodowanego pandemią, udało nam się nie tylko utrzymać w siatce połączeń trasy wprowadzone w poprzednich latach, ale także dołożyć do nich nową, atrakcyjną destynację. Jestem przekonany, że bezpośrednie loty do Splitu będą cieszyć się dużą popularnością – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.
 
Reklama
Ogłoszone wcześniej bezpośrednie loty z Rzeszowa do Gdańska wykonywane będą dwa razy w tygodniu na samolotach Bombardier Q400 w okresie od 19 czerwca do 11 września we wtorki oraz soboty, zaś do Szczecina - od 14 czerwca do 10 września w piątki i poniedziałki. Loty do Zadaru realizowane będą raz w tygodniu, w soboty od 19 czerwca do 11 września. W okresie od czerwca do września LOT przywraca również transatlantyckie połączenie Rzeszów-Newark, obsługiwane przez Boeingi 787 Dreamliner.

Do Jasionki wracają także wakacyjne loty czarterowe. W systemach rezerwacyjnych touroperatorów dostępne są obecnie oferty z bezpośrednim wylotem z Rzeszowa do tureckich kurortów Antalya i Bodrum (wylot w środę i sobotę) oraz tunezyjskiego Monastiru (wylot w czwartki).
 
Od początku czerwca regularne loty rozpoczną również linie niskokosztowe. Ryanair ponownie uruchamia trasy z Rzeszowa do Londynu, Manchesteru, East Midlands i Dublina, zaś Wizzair wznawia loty do Eindhoven.
 
Źródło: Informacja prasowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył nabór projektów w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego

RZESZÓW. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 czerwca 2019 r.

Rzeszów

Rzeszów Business Run 2019 pomoże 17-letniej Iwonie. Trwają zapisy do charytatywnego biegu

RZESZÓW. Wystartowały zapisy do 2. edycji sztafety Rzeszów Business Run 2019

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z Safran Aircraft Engines Poland

RZESZÓW. Dzięki porozumieniu studenci uczelni będą mogli m.in. odbyć w firmie praktyki i staże.

Rzeszów

Przystanek Trasy Czerwonej Nitki w Rzeszowie. Zagrają Lao Che i Baranovski

RZESZÓW. Już 15 czerwca 2019 r. o godzenie 14:00 na Rynku w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja corocznego święta krwiodawstwa.

Rzeszów

VI edycja Kongresu Business Without Limits w czerwcu w G2A Arena

Kongres BWL odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. 

Rzeszów

Rozpoczęto kolejny etap modernizacji hipermarketu E. Leclerc

RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wszedł w drugą fazę modernizacji swojego obiektu.

Rzeszów

Rzeszów wśród zwycięzców programu Lechstarter. Nad Wisłokiem powstanie Przestrzeń

Zakończyło się głosowanie w IV edycji programu Lechstarter. Rzeszów znalazł się wśród zwycięzców, co oznacza, że wkrótce nad Wisłokiem stanie specjalna instalacja.

Rzeszów

Na parkingu przy hali na Podpromiu uruchomiono punkt kontroli autokarów

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie uruchomiła stały punkt kontroli autokarów wycieczkowych. Znajduje się on przy hali widowiskowo-sportowej na Podpromiu.

Reklama