Rzeszów - Sobota, 18.07.2026
Reklama

Kolejne zdarzenie drogowe na A4. Trasa w kierunku Krakowa całkowicie zablokowana

Dodano: 15.07.2026 r. / Redakcja

Zderzenie 5 pojazdów na autostradzie A4 pod Rzeszowem / fot. KMP w Rzeszowie
Zderzenie 5 pojazdów na autostradzie A4 pod Rzeszowem / fot. KMP w Rzeszowie

Policjanci pracują na miejscu dwóch zdarzeń drogowych na autostradzie A4 w kierunku Krakowa, na wysokości Czarnej Sędziszowskiej. W pierwszym osobowa Toyota uderzyła w bariery energochłonne, w drugim wzięło udział łącznie pięć pojazdów. Trasa w tym kierunku jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 13:00.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego miejskiego po godz. 7. Wynikało z niego, że na wysokości miejscowości Czarna Sędziszowska kierujący Toyotą uderzył w bariery energochłonne. Na skutek zdarzenia, zablokowany został pas ruchu w kierunku Krakowa.

Niecałą godzinę później, przed godz. 8, kilometr wcześniej doszło do kolejnego zdarzenia – tym razem z udziałem czterech samochodów osobowych i jednego ciężarowego.

Oba zdarzenia sparaliżowały ruch na tym odcinku autostrady A4. Trasa w kierunku Krakowa została całkowicie zablokowana. Policjanci w Świlczy zamknęli wjazd na S19 oraz zjazd z tej drogi, kierując wszystkich na objazd drogą krajową nr 94 (DK94).

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 13:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przetarg na obwodnice południową ma szansę ruszyć w przyszłym roku

RZESZÓW. Wczoraj dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska podpisał postanowienie uzgadniające warunki realizacji przedsięwzięcia.

Rzeszów

Ekrany akustyczne na ul. Lwowskiej pojawią się w 2021 roku

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w WPF-ie mówimy o montażu ekranów na wysokości osiedla Mieszka I na długości ok. 270 m.

Rzeszów

PKS zawiesza siedem kursów. Powodem brak dofinansowania

RZESZÓW. Kursy zostają zawieszone z dniem 1 grudnia br.

Rzeszów

Kolejne zatrzymania CBA w związku z tzw. aferą podkarpacką. Tym razem chodzi o elektrociepłownie

RZESZÓW. Wcześniej prokuratura przedstawiła, w tym wątku, zarzuty 12 osobom.

Rzeszów

MPWiK nie wyklucza budowy elektrowni wiatrowej i wodnej

RZESZÓW. „Planujemy wdrożenie projektu budowy elektrowni wodnej na odpływie oczyszczonych ścieków do Wisłoka i rozważamy możliwość wybudowania elektrowni wiatrowej".

Rzeszów

Podpisano porozumienie obejmujące m.in. budowę mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą

RZESZÓW. Miasto Rzeszów, gmina Lubenia, Boguchwała oraz starostwo powiatowe podpisało porozumienie w sprawie ok. 100 mln inwestycji. 

Rzeszów

Za nami I Kobiecy Kongres w Jasionce. Hasłem wydarzenia: „Baby są jakieś inne” [FOTO]

RZESZÓW. Ponad 300 kobiet w sobotę przyjechało do Jasionki do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena.

Reklama