Rzeszów - Sobota, 18.07.2026
Reklama

Kolejne zdarzenie drogowe na A4. Trasa w kierunku Krakowa całkowicie zablokowana

Dodano: 15.07.2026 r. / Redakcja

Zderzenie 5 pojazdów na autostradzie A4 pod Rzeszowem / fot. KMP w Rzeszowie
Zderzenie 5 pojazdów na autostradzie A4 pod Rzeszowem / fot. KMP w Rzeszowie

Policjanci pracują na miejscu dwóch zdarzeń drogowych na autostradzie A4 w kierunku Krakowa, na wysokości Czarnej Sędziszowskiej. W pierwszym osobowa Toyota uderzyła w bariery energochłonne, w drugim wzięło udział łącznie pięć pojazdów. Trasa w tym kierunku jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 13:00.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego miejskiego po godz. 7. Wynikało z niego, że na wysokości miejscowości Czarna Sędziszowska kierujący Toyotą uderzył w bariery energochłonne. Na skutek zdarzenia, zablokowany został pas ruchu w kierunku Krakowa.

Niecałą godzinę później, przed godz. 8, kilometr wcześniej doszło do kolejnego zdarzenia – tym razem z udziałem czterech samochodów osobowych i jednego ciężarowego.

Oba zdarzenia sparaliżowały ruch na tym odcinku autostrady A4. Trasa w kierunku Krakowa została całkowicie zablokowana. Policjanci w Świlczy zamknęli wjazd na S19 oraz zjazd z tej drogi, kierując wszystkich na objazd drogą krajową nr 94 (DK94).

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 13:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki.

Rzeszów

ZAKSA po tie-breaku. Punkt na pocieszenie dla Resovii

RZESZÓW. Asseco Resovia Rzeszów przegrała w meczu 7. Kolejki PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3.

Rzeszów

Koreański Sacheon kolejnym miastem partnerskim Rzeszowa? Póki co trwają rozmowy

RZESZÓW. Władze miasta podróż do Korei południowej planują na wiosnę.

Rzeszów

PKS Rzeszów przywróci pięć kursów, które wcześniej miały zostać zawieszone

RZESZÓW. PKS Rzeszów dogadał się z samorządami gmin i przywróci pięć linii, które miały być zawieszone od 1 grudnia.

Rzeszów

Miejska sieć ciepłownicza skorzysta z pomocy finansowej PGE Energia Ciepła

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła  z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Rzeszowie zainwestuje 9,5 mln zł w rozwój ciepła sieciowego w Rzeszowie.

Rzeszów

„Walczymy w interesie mieszkańców”. Śmieciarki w formie protestu spowolnią ruch w Rzeszowie?

RZESZÓW. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że taki protest może odbyć się 9 grudnia br.

Reklama