Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Kolejne zmiany lokalizacji przystanków w Rzeszowie

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na terenie miasta trwają prace związane z przebudową zatok autobusowych. W związku z inwestycją, na niektórych ulicach zmienią się czasowo ich lokalizację.

Kilka dni temu informowaliśmy o zmianie lokalizacji przystanku na ul. Marszałkowskiej. Od 5 marca przystanek Marszałkowska szkoła 02 został przeniesiemy pomiędzy sygnalizację świetlne(tam gdzie obecnie jest parking dla samochodów osobowych) przy bloku Marszałkowska 14.

Od 6 marca przystanek Hetmańska stadion 07 zostanie tymczasowo zlokalizowany za przebudowaną zatoką przystankową.

Natomiast od 11 marca wprowadzone zostaną zmiany na jednym z przystanków przy ul. Dąbrowskiego. Chodzi o przystanek Dąbrowskiego park 02, który zostanie na czas przebudowy przeniesiony przed przebudowywaną zatokę przystankową.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Porażka Resovii w 17. kolejce PlusLigi

RZESZÓW. Sety: 20:25, 20:25, 13:25

Rzeszów

Ruszył przetarg na modernizację ul. Grunwaldzkiej

RZESZÓW. Miasto poszukuje wykonawcy, który zajmie się przebudową ul. Grunwaldzkiej.

Rzeszów

Akcja CBŚP na ul. Grottgera dotyczyła likwidacji sieci agencji towarzyskich

RZESZÓW, POLSKA. Zatrzymano osoby podejrzane o czerpanie korzyści z działalności sieci agencji towarzyskich.

Rzeszów

Grzegorz Gilewicz nie będzie już dyrektorem Elektrociepłowni w Rzeszowie

RZESZÓW. Grzegorza Gilewicza na stanowisku zastąpi Paweł Majewski.

Rzeszów

Wypadek na ul. Cieplińskiego. Kierowca potrącił pieszą na przejściu

RZESZÓW. Dzisiaj rano policjanci interweniowali na ul. Cieplińskiego gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

Rzeszów

Ceny za odbiór śmieci wzrosną od 1 marca. Radni przyjęli uchwałę

RZESZÓW. Wyższe ceny za odbiór odpadów zaczną obowiązywać od 1 marca. 

Rzeszów

Siatkarze z Rzeszowa zdobywają trzy punkty w Olsztynie

RZESZÓW. MVP spotkania został Zbigniew Bartman.

Reklama