Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

Kolejny przetarg na budowę sygnalizacji na skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

Dodano: 19.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Miasto po raz drugi ogłasza przetarg na zaprojektowanie oraz wykonanie akomodacyjnej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury i ul. Siemaszkowej.

Rozpoczęło się postępowanie przetargowe mające wyłonić wykonawcę, który zajmie się m.in. opracowaniem i zatwierdzeniem dokumentacji budowlano-wykonawczej sygnalizacji świetlnej oraz zainstalowaniem i uruchomieniem sygnalizacji świetlnej zgodnie z zatwierdzonym projektem wykonawczym.

Nowa sygnalizacja znajdzie się na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury oraz ul. Siemaszkowej i zacznie funkcjonować dopiero w przyszłym roku, gdyż przyszły wykonawca, po podpisaniu umowy z Ratuszem, będzie miał siedem miesięcy na realizacje inwestycji. Cały projekt został dofinansowany ze środków unijnych.

Wystąpi zapewne drobne opóźnienie terminu wykonania, zważywszy na fakt, że pierwszy przetarg został unieważnione, gdyż żaden wykonawca nie wyraził chęci realizacji inwestycji. Tym razem miasto na oferty czeka do 20 września br.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Droga rowerowa połączy Rzeszów z Łańcutem

RZESZÓW. Rzeszów we współpracy z sąsiednimi gminami planuje wybudować drogę rowerową, która połączy miasto z Łańcutem. Inwestycję zrealizują wspólnie oba miasta, a także gminy Krasne i Łańcut.

Rzeszów

Ul. Jazowa będzie oświetlona

RZESZÓW. Około 30 latarni oświetli kilometrowy odcinek ulicy Jazowej na osiedlu Drabinianka.

Rzeszów

"Rzeszowskie Piwnice" - mapping 3D na budynku ratusza

RZESZÓW. W środę (29.12) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Video Mapping 3D będący przedsmakiem zwiedzania Rzeszowskich Piwnic, które od 3 stycznia zostaną udostępnione mieszkańcom i turystom.

Rzeszów

Na os. Mieszka I powstanie nowy parking

RZESZÓW. Przy ul. Krzyżanowskiego przybędzie kilkanaście miejsc parkingowych. W ramach inwestycji dobudowany zostanie także brakujący chodnik.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszył projekt dla seniorów "Aktywna ławka"

RZESZÓW. Projekt “Aktywna ławka” ma na celu wsparcie seniorów w aktywnościach plenerowych na terenie parków miejskich. 

Rzeszów

W Sylwestra utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym

RZESZÓW. 31 grudnia, w związku z organizacją pokazu dronów w ramach Sylwestra Miejskiego, na Moście Zamkowym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Strażnicy miejscy pomogą odpalić auto. Mają już drugie urządzenie rozruchowe

RZESZÓW. Rzeszowscy strażnicy miejscy mają kolejne urządzenie rozruchowe do samochodów z wyładowanym akumulatorem. Podarowała je firma z Dębicy.

Rzeszów

Miasto kupiło 4 samochody do przewozu osób z niepełnosprawościami

RZESZÓW. Cztery mikrobusy przystosowane do przewozu osób z niepełnosprawnościami trafią do rzeszowskich Domów dla Dziecka i DPS’ów. Wartość pojazdów to ponad 738 tys. zł. Zakup jest dofinansowany z PFRON.

Reklama